Sokak modasını Türkiyeye taşıyan Neofly, Güney Californialı VonDutch markasını Türk tüketicilerin beğenisine sunuyor. Nisan 2006da sokak modası çılgınlığını Türkiyeye taşımak amaçlı kurulan Neofly, Amerika ve Avrupada ünlülerin tercihi VonDutch markasını Türk raflarına taşıyor. İlk etapta 25 bayan ve 20 erkek ayakkabı modeli ile pazara giren VonDutch, tüm dünyada Madonna, Paris Hilton, Dennis Roddman gibi ünlülerin tercihi olarak biliniyor.
ayakkabılar enerjik, cıvıl cıvıl, estetik, ışıltılı, fark edilmeyi beklemeyip tarzıyla kendini fark ettirenlere hitap eden koleksiyonlardan oluşuyor.
Güney Californiada Kustom Kulture ( metal üzerine işleme ) sanatının yaratıcısı VonDutch tarafından önceleri sadece motosikletlere, kasklara ve çeşitli metallerin üzerine renkli boyalarla yapılan işleme sanatı, yine aynı dönemlerde VonDutch tarafından ilk defa bir deri mont üzerine uygulanarak yeni bir moda başlatılmıştı.

Ayakkabı ve dış giyim malzemelerinin üzerine de desen çalışmalarını bir hobi olarak uygulamayı sürdüren VonDutch, zaman içerisinde ailesi tarafından, herkesin sevdiği ve takip ettiği trendy, şık ve aynı zamanda rahat modelleri ile tüm dünyada bir marka haline geldi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 501
favori
like
share