[COLOR=#c0ccf4]Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama : 9 gün


Ultralingua, bazı diller arasında karşılaştırma yapabilen bir sözlüktür. Program sayesinde geniş bir İngilizce sözlüğe erişmiş olursunuz. Programın salt İngilizce (İngilizce'den İngilizce'ye) sözlüğü bile oldukça kullanışlıdır. Bu sözlük için internete bağlı olmaya bile gerek yoktur.

Programın 'File' > 'Downloand Modules' butonuna tıkladığınızda programın diğer dil dosyalarını da indirebilirsiniz. Gelecek pencere içinden istediğiniz dosyayı indirebilirsiniz (Bu özelliğin kullanılabilmesi için eğer güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, internete çıkış için onay vermelisiniz).

Programın içinde bulunan 'Translate numbers' seçeneği sayesinde yazmış olduğunuz bir rakamın hemen altta yazıyla karşılığını bulabilirsiniz. Eğer programın diğer dil dosyalarını ve dillerini indirdiğiniz takdirde aynı şekilde diğer diller için de karşılığı yazılır.

'Translate via...' butonuna tıkladığınızda ise web tarayıcınızda Google'ın çeviri sitesi açılır. Program; İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Portekizce arayüzüne sahiptir ve arayüz dili programın içinden değiştirilebilir.

İndirmiş olduğunuz modüller sayesinde (bir çeşit Babylon programı gibi çalışıyor) farklı sözlüklere erişebilir ve bunlar içinde de arama yapabilirsiniz. Kolay kullanışlı arayüzü sayesinde zorluk çekmeden deneyebilirsiniz.

Programın 1 yıl geçerli lisanslı fiyatı 29.95$'dır.


[URL=http://www.ultralingua.com/downloads/windows/ule-setup.exe]DOWNLOAD

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 305
favori
like
share