Bazı şeyler hep komik olmuştur. Dans eden hayvanlar, düşen pantolonlar ve tabi ki patronunuzun başı başka bir resim üzerindeyken. İşte FaceOnBody'nin doğuşu.

FaceOnBody, sadece bir yüzü, bir vücuda eklemek için tasarlanmış, dünyadaki tek yazılımdır. Windows tabanlı siteminizde, arkadaşlarınızın, sınıf arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın yüzlerini, hayalinizdeki ünlü, güçlü veya komik yerlere transfer edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan dijital fotoğraflarınız ve biraz hayalgücü. Geriye kalanları, FaceOnBody yapıyor. FaceOnBody, dijital fotoğraflarınızı yeni bir seviyeye taşıyor. FaceOnBody, resimlerinizi, gerçek neşeli resimlere çevirmek ve paylaşmak için en kolay yoldur.

FaceOnBody şık ve kullanımı kolaydır. Sadece 6 adımda kendi FaceOnBody resimlerinizi oluşturabilirsiniz.

1. Adım: Vücudu seçin.
2-4. Adım: Yüzü seçin, belirtin ve kesin.
5. Adım: Yüzü, vücuda yapıştırın.
6. Adım: FaceOnBody resminizi, kaydedin ve paylaşın.

[COLOR=#c0ccf4]Özel Ekler
FaceOnBody'nin yerleşik web tarayıcısı ve indirme aracı sayesinde histerik resim kitaplığında, aradığınız neşeli fotoğraflara ve sahnelere ulaşabilirsiniz. En güzel parodi resmini elde edin. Kendinizi filmin en heyecanlı sahnesinde bulun. Kendi şovunuzu kendiniz yapın.

Yüzü yeniden boyutlandırma, döndürme ve yüzün ayna görüntüsünü elde etme gibi standart araçlar da bulunmaktadır. Ek olarak gelişmiş boyama aracı bulunmaktadır. "AutoFlesh" teknolojisi sayesinde ten rengini otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Son adım olarak, resminizi yerel diskinize kaydedebilir ve FaceOnBody dağıtıcısını kullanarak e-posta ile, birçok arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Programın tam sürümünü satın almak isterseniz 24.95$ ödemeniz gerekiyor.


[URL=http://www.faceonbody.com/download/FOB_Install_FB001.exe]DOWNLOAD

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 433
favori
like
share
turkbey Tarih: 14.04.2007 00:20
tsk