Arkadaşlardaki mantık ve zekaya bak ya hasta oldum.... Bunlar Adnan Bolat'ıda geçti


Şampiyonluğa 2,5 Sene Kaldı (hasret bitiyor..)

--------------------------------------------------------------------------------

Şampiyonluğa 2,5 Sene Kaldı
Türk Telekom Lig A' da son haftalara yaklaştıkça Turkcell super ligine çıkma yarışı kızışıyor.Gençlerbirliğ Oftaş spor 52 puanla 1. sıradaki yerini korurken 2.sıraya İstanbul Büyükşehir Belediyespor Yerleşti.
İstanbul Büyükşehir Belediye spor yıllardan beri şampiyonluk parolası ile lige başlamış fakat bırakın şampiyon olmayı çok kötü sezonlarda geçirmişti.
İstanbul Büyükşehir Belediyespor 1990 yılında dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Nurettin Sözen tarafından kurulmuştu.
Şimdi neden İstanbul Büyükşehir Belediyespor, ne alaka diye içinizden geçiriyorsunuz. Neden Olmasın bizim Başkandaşımız bir kulüp değilmi. Ya hakikaten nereden çıktı Bu başkandaş. Yahu Bizim başkanımız orada da başkanlık yaptı ya, o kulüpte de şampiyonluk parolalarıyla sezonlara başlayıp hüsranla gelen sonuçlar yaşadı ya, belki kader arkadaşımız diyecektim Başkandaş dedim.
Her neyse işte 1990 yılında kurulan bu kulübün, 1994-2005 yılları arasında başkanı Nuri Albayrak'tı Yani bizim başkanımız, yani şu anki Trabzonspor başkanı.
Bu kulüp Nuri Albayrak'ın başkalığı bırakmasından Yazı ile (iki) Rakam ile (2) sene sonra kendini toplayabildi ve bu sene şampiyonluğa koşuyor, büyük bir ihtimalle de seneye Turkcell super liginde olacak.
Bu iki sene çok kısa bir süre geldi bana, umutlarım arttı, moralim düzeldi. Ya sizin... Sizde heyecanlandınız değil mi ? Eminim ki benimle aynı duyguları paylaşıyorsunuz.
Nasıl heyecanlanmazsınız Şampiyonluğa şunun şurasında en fazla 2,5 sene kaldı...Haydi gözümüz aydın..
allahım inşallah yaa
:11: :11: :11:


Koptum ya

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 420
favori
like
share
emirkan Tarih: 16.04.2007 21:42
@Solaris

azize bunları her sene dıyor
onlar bıkere dedı cok mu yanı
XMaSteR Tarih: 16.04.2007 18:44
[COLOR=b083ac]Vay ße Cok ßasit ßir Zeka Hayran KaLdım...

iLkokuL DenkLemi Kurmayı ßa$armı$ TeßrikLer...

:5: