Bu program ile her türlü "*.swf" uzantılı Flash Film'i rahatlıkla izleyebileceksiniz. Programda ayrıca bir liste mevcut, oynatmak istediğiniz Flash Film'in adresini girerek o Flash Film'in listeye eklenmesini sağlayabilir, daha sonra çift tıklayarak izleme moduna alabilirsiniz.

Program temel olarak her Flash Film'i oynatabilir, ister Macromadia Flash yazılımıyla oluşturulmuş olsun, isterse başka bir Flash Film yaratıcısıyla oluşturulmuş olsun program mutlaka Flash Film'i görüntüleyecek ve oynatacaktır.

Programa yerleştirilen bir de oynatma listesi mevcut. Bu liste sayesinde izlemek istediğiniz Flash Film'leri sıraya koyabilir ve sıranızı oluşturduktan sonra sırasıyla veya kendi çift tıklamanızla oynatılmasını sağlayabilirsiniz.

Programda diğer Flash Film oynatıcılarına nazaran birkaç tane de medya oynatıcı kontolü var. Bunlar, Oynat, Duraklat, Durdur, İleri/Geri Sar. Bu tür kontroller Flash Film oynatıcılarında az görülmüştür, özellikle ileri geri sarma özelliği kullanıcıya büyük yardım sağlamaktadır, diğer oynatıcılarda olduğu gibi kaçırdığı bir bölümü tekrar izlemek için en baştan izlemesi gerekmeyecektir. Ayrıca Duraklatma kontrolü oynatılmakta olan görüntüyü ve sesi durdurur, diğer incelenen oynatıcılarda duraklatma özelliği kullanılmak istendiğinde görüntünün durduğu ancak sesin durmadığı gözlenmiştir.

Program sisteminize kurulurken kendini "*.swf" uzantılı Flash Filmlerine atamaktadır, böylece programı çalıştırmadan direk olarak bir Flash Film'e çift tıkladığınızda programla birlikte açılarak oynatılacaktır.

Program bu özelliklerinin yanı sıra filmin kaç sahneden oluştuğunu gösterir, ayrıca bu sahnelerden kaçıncısını görmekte olduğunuzu da izleyiciye görüntülemektedir.

Eğer diğer bölümleri kaldırmak ve sadece oynatıcıyı görmek isterseniz Tam Ekran kontrolü sayesinde Flash Film'i tüm ekranınızı kaplayacak biçimde izleyebilirsiniz.

Program ayrıca Flash kullanılarak yapılmış oyunları da desteklemektedir.

Program ile bilgisayarınızda kayıtlı olan Flash Filmleri izleyebileceğiniz gibi Web ortamında bulunan ve bulunduğu yolu (örn. siteadresi.com/flash/film.swf) bildiğiniz filmeri de listeye ekleyerek izleme imkanı tanımaktadır.

Programın oynatma listesine Flash Film eklemek için menüde bulunan "Listeye Ekle" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

[URL=http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=3553]Download

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 408
favori
like
share