Evet arkadaşlar bu tarz bir scripti az önce gördüm elamanın biri bin liraya satıyor. Bu script kendi çekimimdir birtane müşterim kendi verdi diyelim. Rw de de ilk paylaşan benim başka yerlerde görürseniz ilk bizim oldugunu anlarsınız. Gerçi kime ne diyebilirsiniz ki elamanın biri gelir der ben çektim ama siz ilk kimin sitesinde görün bakın ondan sonra yorum yapın. Bildigim kadarı ile codere kızılmış ve scriptin dagıtılmasını istedi arkadaş bende siz degerli kullanıcılarımın hizmetine sunuyorum. Demoyu rw de bir arkadaş kurdu.Onun demosu. Benim kendi demomu daha paylaşmadım siz tehlikeli adamlarsınız muazallah benim sunucuya felan girersiniz ava giderken avlanmayalım

Kurulumdan biraz bahsediyim hiç huyum degildir ama olsun bu seferlik sizlere bir güzellik yapıyım.Sistemde iki tane sql var.

İlk önce config.xml deki iki bölümdeki kullanıcı ve şifre veritabanı bilgilerini eksiksiz doldurun sonra. Phpmyadmine gelip sorgu bölümünden sistemin içindeki ilk sqli sorgu olarak çalıştırın hata vericek ikinci sqli istedigi için 130 sorgu çalışacak. Sonra ana ekrandaki ikinci sqli sorgulatın işlem tamamdır hepsi bukadar.

Kullanıcı : aslan

Şifre : 1234
İndir.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 840
favori
like
share