Yalnızlıktan sıkılıp mutlu çiftler kervanına katılmak mı istiyorsunuz?

Yabancılarla konuşun
Beyaz atlı prensinizin tanıdık çevrenizde olmadığına kesinlikle karar verdiniz. O zaman, biraz risk alıp, hiç tanımadığınız erkeklerle tanışmanın ve çıkmanın vakti gelmiş demektir.

Bir şeyleri düşürün
Onu asansörlerin yanında mı gördünüz? O yukarıya, siz aşağıya gidiyorsunuz. Hareket etmek için saniyeleriniz var. Durmayın! Bir şeyler düşürün. Size yardım etmek için asansörü kaçırırsa, ya gerçekten çok nazik bir beydir ya da sizi beğenmiştir.

Konuşun, konuşun!
Bir erkeğe ne söylemeniz gerektiği hakkında hiç fikriniz olmasa da ağzınızı açın ve konuşun. Kaliteli erkeklerin sizin tedirginliğinizi çok sevimli bulacağına emin olun. Özellikle de onlarda aynı hisleri duymaya başladıktan sonra.

Net olun
Ona en yakın kafenin nerde olduğunu sorun. Size yolu tarif ederse, gelmek istediğinden %99 emin olabilirsiniz.

Ona iltifat edin
Yağcılık sizi istediğiniz noktaya getirecektir. “Kravatın çok güzel!” sizi “Nerden aldın?”a oradan da “ Yoksa alışveriş merkezine yakın bir yerlerde mi oturuyorsun?”a ve daha fazlasına götürebilir. En iyi erkekler, tatlı dilli kadınların çevresindedir. O yüzden fazla düşünmeyin ve yolunuza devam edin.

Sizi bir yerden tanıyor muyum?
Bu laf tam bir klişe ve her koşulda işe yarıyor. Birbirinizi nasıl tanımış olabileceğinize dair uzun bir diyalog başlatabilir ve böylelikle gözünüze kestirdiğiniz beyle ilgili tahmin edemeyeceğiniz kadar çok şey öğrenebilirsiniz.

Yolla kuşu geri gelirse?
Sizle gerçekten ilgileniyorsa, mutlaka bir yolunu bulacaktır değil mi? Tabii ki de hayır. Erkeklerin neden yapıldığını sanıyorsunuz? Erkekler sadece filmlerde o çok özel kadına ulaşabilmek için reddedilmeyi göze alarak uğraşırlar. Gerçek hayatta ise belki de sizden daha fazla geri çevrilmekten çekinirler. Sağlıklı erkeğin sağlıklı korkuları vardır ve onları reddeden kadına bir daha yaklaşmayacak kadar da akıllıdırlar.

Niye niye diye sorasınız ki?
Sizi aramadı. Hiç merak etmeyin. Sizi aramama sebebi her neyse onun tipi olmamanız veya kendi korkuları bu ikinizin doğru dürüst bir beraberlik yaşayamayacağınızı gösteren gerçek sebeptir. O yüzden sizi daha fazla kıramayacağı için sadece mutlu olun.

Ulaşılabilir olun
Açık olmak erkekleri etkilemenin anahtarıdır ve bunu başarmak çok zor da değil. Onun açısından bakmaya çalışın. Sizinle birlikte olacağı için ne kadar endişelendiğini görebilirseniz, onu cesaretlendirmek için elinizden geleni yapmaya başlarsınız.

Birini yemeğe davet edin
Kendiniz yapmadığınız sürece, birini yemeğe davet etmenin ne kadar korkutucu bir şey olduğunu asla öğrenemezsiniz. Sadece bir kez de olsa mutlaka deneyin! Bir erkeğin sizi davet ederken neler hissettiğini tamamen anlayacaksınız ve bu aynı zamanda karşınıza çıkacak erkekle aranıza girebilecek engelleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

Kendinizle ilgili gerçekleri saklamayın
Kişisel özelliklerinizi ve garip gelebilecek davranışlarınızı saklamanın anlamı yoktur. Doğru erkeğiniz sizi en çok farklılıklarınızdan dolayı sevecektir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 562
favori
like
share