Güncel, modern ve özgün tasarımlarıyla hanımların şıklılarını pekiştiren İnci, Anneler Günü'nde de birbirinden şık ve kullanışlı modelleriyle annenizin kalbini fethetmeye hazır.

İnci 2007 Yaz Koleksiyonu birbirinden şık, birbirinden renkli ve göz alıcı modellerden oluşuyor, size ise sadece annenizin zevkini bilmek ve onun neden hoşlanacağını tahmin etmek kalıyor...

2007 moda trendlerine paralel bir çizgide hazırlanan İnci İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda her annenin zevkine ve tarzına hitap edecek birçok model bulunuyor. İncecik topuklu stilettolardan ökçeli kolejlere, babetlerden XL çantalara kadar modanın son trendlerinin yer aldığı İnci vitrinlerinde annelerin en değerlileri için birbirinden şık ve kullanışlı onlarca model var.

Günlük hayatın içerisinde spor ve alabildiğine şık olmayı seven anneler için hazırlanan İnci babet koleksiyonunda aradığınız her renk var. Özellikle parlak rugan, dore ve lamenin sıkça kullanıldığı tasarımlar, şık tokalar ve metal detaylarla hem şıklığı günlük hayata taşıyor hem de unutulmayacak kadar anlamlı bir armağana dönüşüyor.

İnci koleksiyonunda yer alan klasik kolej stili, her zamankinden daha şık, daha alımlı ve feminen

Her kadının hayatında yeri olan klasik kolej modeli ayakkabılar, İnci 2007 bahar koleksiyonunda, her zamankinden daha şık ve alımlı. Denizci mavisinden kırmızıya, klasik beyazdan siyaha kadar bir çok renk seçeneği bulunan ökçeli kolejler, metal tokalarıyla günlük sadeliği şıklığa dönüştürüyor.

Anneler Gününde ona unutamayacağı ve zevkle kullanacağı bir armağan almak için İnciye uğramayı sakın unutmayın. Işıl ışıl İnci koleksiyonunda annenize armağan edebileceğiniz bir çok ayakkabı ve çanta modeli sizleri bekliyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 404
favori
like
share