[COLOR=coral]Sen ki, kaç yangından çıkmış yaralı bir yürek, ne acılar görmüş gözlerin kaç kere ağlamış sebepsiz kuytularda bir bana ağlamak mı zor geldi sana. İsyanlar ki ; yüreğinin kişiliği asi senin bir benim için mi karşı çıkamadın hayata. Korkmazdın hiç bir şeyden korkaklığı kendine yakıştırmazdın da bir beni sevmekten mi korktu yüreğin.
Neydi beni sende sevilmez yapan. Seni koşulsuz sevişim mi, utanmadan saklamadan gözlerine baka baka seni seviyorum diyebilmem mi?
Vazgeçemediğim için mi senden bu olmayışlar hiçe sayışlar. Nasıl olsa mı benli cümlelerinin başı hep. Sensiz olamadığımı bilmen mi benden kaçışın hep yanında olduğumu bilmen mi. Neden bu gidişin benden ben hep beklediğim için mi?
Bir anlamı varmı beni sevmeyişinin. Ellere gitmek isteyişin neden?Neden benden kaçışın bir ben mi ağır geldim sana. Bir benim sevgimi taşımak mı zor geldi sana.

Her şey zorda kolaymı beni öldürmek göz göre göre sevdiğim. Hiçmi acımayacak yüreğin hiçmi ağlamayacak güzel gözlerin. Kolaymı atmak beni sensizliğin ateşine? Kolaymı hiçe saymak uğruna harcanan emekleri. Hiçe saymak o sihirli dakikaları.

Kolaymı yıkmak yüreğimdeki mabedini. Senin için atan bu kalbi ellerinle parçalamak kolaymı. Söyle benim olmayanım beni sevmek zorda ellerin olmak kolaymı..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 535
favori
like
share
aloneman09 Tarih: 07.05.2007 08:33
Eğer bu yazı birine yazılmışsa, vah ki ona vah, :20:

Yok hedef olmadan yüreğinden bu sözler dökülüyorsa geçmiş olsun arkadaşım
YaSaM aTeSi Tarih: 06.05.2007 23:30
Aslında çok güzel bir soru.. :76:
SoN-GüL Tarih: 06.05.2007 21:19
Yüregine saglik
ozlems_o Tarih: 06.05.2007 20:05
[COLOR=tomato]Kolaymı yıkmak yüreğimdeki mabedini.

çok zor çok :76:

teşekkürler cadıkız