Sürüm : 2.0
Boyut : 865 Kb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : [URL=http://aresgalaxy.sourceforge.net/]Ares Galaxy
Eklenme Tarihi : 08.05.2007Tanıtım:
Son dönemlerde hızla büyüyerek popüler dosya paylaşım programlarının arasına katılan Ares, mp3, video, program, döküman vs. aramanızı ve bunları bilgisayarınıza innDirmenizi sağlıyor. Türkçe dil desteği ile birlikte gelen program dosya indirme hızında bir hayli başarılı olmasıyla beraber chat, çoklu arama, audio/video player, dosya kütüphanesi ve transfer gibi özellikleri de bulunuyor.

Programı Türkçe olarak kullanmak için kurduktan sonra çalıştırın ve Control Panel > General bölümündeki dil seçenekleri arasından "Turkish"i seçin.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

[URL=http://prdownloads.sourceforge.net/aresgalaxy/areslite181.exe?download]Burdan İndirebilirsiniz

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 397
favori
like
share
MaktüL Tarih: 14.05.2007 04:37
teşekkürler
MerLyn Tarih: 12.05.2007 21:03
Areste yaptıgım Arastırmalardan sonuc alamıyorum bunun ıcın ozel bı ayarlama yapıyormuyuz :S tskLer yardımlarınız ıcın.
COL Tarih: 10.05.2007 00:43
paylasım için saol