ben sana ne yaptımki? ne yaptımki bana bu kadar uzak bana bu kadar yabancısın....

bir günümü nasıl geçiriyorum haberin var mı? nerdeyim ne yapıyorum canım sıkkın mı başım belada mı biri bana bi laf mı etti sınavlarım ne alemde ders çalışıyormuyum günde ne kadar harçlık alıyorum en çok hangi yemeği severim neler yapmaktan hoşlanırım hangi davranış beni deli eder bi fikrin var mı?

annemden boşanınca bizden de mi boşandın baba.hiç mi aklına gelmiyoruz.bi çocuğu dünyaya getirip ondan vazgeçmek bu kadar kolay mı?

sen bilmiyormusun ne benim ne kardeşimin senden sevginden başka hiç bir beklentimiz yok ya da işine mi gelmiyor bunun böyle olduğunun farkında olmak.eğer bunun farkında olursan bizimle vakit geçirmek zorunda kalmaktan mı korkuyorsun?

sen bu yazıyı hiç okuyamayacaksın belki ama bunu okumak için harflere ihtiyacın yok bir kez gözlerime baksan okuyabileceksin zaten.ama sen bundanda korkuyorsun.açık olmaktan her şeyi masaya yatırmaktan korkuyorsun.galiba bizi eksik bırakmanın hesabını veremeyecek olmaktan utanıyorsun.işin garip kısmı 6 ay görüşmeyip bi gün benim aramamla ayarlaığımız bir görüşmede hiçbir şey olmamış gibi prenseslerim siz benim dünyamsınız demekten utanmıyorsun.hangisi daha çok acıtıyor içimi bilmiyorum yüzüme karşı söylediğin yalanlara sessiz kalmakmı yoksa bunları bana babamın söylediğinin farkında olmak mı?
şunu bil kardeşimi bilmem ama ben sayende oldukça eksik ve güvensizim erkeklere ya ayrılırsam ya çocuklarımı mutsuz edersem diye evlenmeyi bile düşünmüyorum.

allah'tan annemiz canımız yanımızda.hep dolduruşa geldiğimi sandın.ama benimde bi beynimin ve kendime ait duygularımın olduğunu hiç aklına getiremedin.ben iyiyi kötüyü doğruyu yanlışı kendim görebiliyorum.her zor anımda keza her mutlu anımda annem yanımda.işte doğru olan ve gerçek olan bu.yanlış olansa senin yokluğun.şimdi söylermisin bana bunun neresi dolduruş ben annemin yanımdalığını hissettiğim kadar seninde yokluğunu hissedebilirim.bu duygular dolduruşla var edilebilecek şeyler değil.

şimdi sana son kez soruyorum cevap veremeyeceğini bilsemde son kez soruyorum baba ben ve kardeşim sana ne yaptıkki yanımızda değilsin,sana ne yaptıkki bizi sevmiyorsun,ne yaptıkki sana bize o kıza sarıldığın gibi sarılmıyorsun?Alinti...

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 486
favori
like
share
Nerqish Tarih: 11.05.2007 14:16
[COLOR=coral] :76: eline saglik :76: :76:
hasbinur Tarih: 11.05.2007 14:04
:76: :76: :76:
MaktüL Tarih: 10.05.2007 22:56
yüreğine sağlık songül :76: