Cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun kapatıcıyı seçerek pürüzsüz görünüme sahip olabilirsiniz.


Fondöten
Yüzünüze parmaklarınızı veya fondöten süngerini kullanarak föndoteni eşit bir şekilde noktalar halinde sürün. Daha sonra bu noktaları tüm yüzünüze yayın. Saç ve çene çizginize maske etkisini önlemek için fondötenin iyice dağılmasını sağlayın.

En yeni!
Köpük fondöten: Oldukça hafif ve ipeksi bir dokunuşla cilt kusurlarını kapatır ve cildiniz mat bir görünüme sahip olur. Saatler süren kalıcılık ve doğallık sağlar.

Kapatıcı
Çoğu kimse kapatıcının ilk uygulanması gerektiğini düşünür, oysaki ilk olarak fondöten uygulanmalı ve daha sonra gereken bölgelere kapatıcı sürülmeli.. Böylece yüzünüzde ağır bir makyaj görünümü oluşmaz. Kapatıcıyı fondöten üzerine uygulandığınızda çok kolay sürülür ve cilde kolaylıkla uyum sağlar. Lekelerin ve koyu renk halkaların üzerine az miktarda uygulayın. Yüzük parmağınızı kullanarak tampon hareketleri ile cilt tarafından emilmesini sağlayın.

Pudra
Pudra fondöten ve kapatıcının kalıcılığını artırır ve allık için cildi hazırlar.
Toz pudra: Pudra fırçanızı pudranın içinde gezdirin. Fazla kısmı için pudra fırçasını sallayın. Yüzünüze pudrayı uygulayın. Daha güzel bir görünüm için pudrayı yüz tüylerinizle aynı doğrultuda uygulayın.
Sıkıştırılmış pudra: Süngeri pudra üzerinde gezdirin. Daha sonra tüm yüzünüze uygulayın.

Allık
Yüzünüze hayat vermek için en hızlı yol allık kullanmaktır. Cilt tonunuza uygun bir renk seçin. Yanaklarınızı sıkarak allık sürerek elde edeceğiniz görünümü önceden görebilirsiniz. Unutmayın, az her zaman daha iyidir. Aynanın önünde gülümseyin ve elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarın. Allığı daire çizerek uygulayın ve cilt ile uyum sağlaması için yukarıdan aşağıya doğru sürün.

En yeni!
Top allık: Cildinize aydınlık bir görüntü veren, cildinizle doğal uyumu sağlayan top allıklar yüze boyuna ve çarpıcı parlaklık için elmacık kemikleirne uygulanıyor. Güneşten bronzlaşan cildinize direkt uygulayabilir ya da fondötenin üzerine parlaklık vermesi için sürebilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 472
favori
like
share
DİDEM Tarih: 17.05.2007 22:09
emeğine sağlık ablacığım
SoN-GüL Tarih: 17.05.2007 22:00
Tesekkürler canim Bilgiler icin