Software Adı : ChateauXP


Versiyonu :2.2Arkadaşlar Çok acil ChateauXP 2.2 güvenlik kamerası kontrol program lazım. İsmini verdiğim yazılımın haricine önerebileceğiniz program varsada işimi görür.Ama anında kayıt yapması ve gün içerisinde istediğim zamanı izleyebilmeliyim.Yardımlarınızı bekliyorum.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2802
favori
like
share
muammer66 Tarih: 01.12.2007 13:43
çok teşekkkür ederim ellerin dert görmesin
maximum080 Tarih: 27.11.2007 22:21
saolun arkadaşlar
alpersoft Tarih: 09.06.2007 03:12
FreddyKrueger kardeşimiz yazmış benim başka önereceğim program yok herhalde sen ufak çaplı istiyosun bu da senin işini görür.
FreddyKrueger Tarih: 30.05.2007 17:44
Homeguardion programını ister bir güvenlik programı olarak kullanın isterseniz görüntü. Program çok işlevli olmasının yanısıra kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Eğer bir kameranız varsa onu bu programla bir güvenlik kamerası haline getirebilirsiniz. Hareket yakalama dedektörü sayesinde kamerada herhangi bir hareket gördüğü anda çekime başlar ve sonuçları size iste sms, isterseniz e-posta yolu ile yollayabilir.

Ses yakalama özelliği de mevcut. Mikrofonu ses kartınıza takılı halde bırakıp uzaklaşabilirsiniz. Herhangi bir ses algıladığında hemen kayda başlar. Ve yine sonucu size iletir. Üstelik uyarı, sesin şiddetine göre değişmektedir.

Web üzerinden erişilebilirliği ile nerde olursanız olun şifrenizle sisteme girebilir ve neler olmuş neler bitmiş bütün bu olanlar hakkında resim ve ses alabilirisiniz.

NOT: Programın tam sürümüne sahip olabilmeniz için $39 ödemeniz gerekmektedir.


[URL=http://download.homeguardion.com/hg.exe]DOWNLOAD


======================Usb destekli bir bilgisayar ve usb girişli bir webcam'ınız varsa, Bireysel güvenlik kamerası oluşturacağınız güzel bir program. Hareketleri algılayan bu yazılım elde edilen görüntünün FTP üzerinden Seçili sunucuya Gönderebilme veya e-posta ile e-mail adresinize çekilen fotoğrafları göndererek (internete devamlı bağlı olunması lazım) kişisel güvenliğinizi sağlar.

Minimum Pentium 100 MHz PC
Internet Explorer 3.0 ve üstü resimleri BMP, JPG or PNG formatında hard diske kaydeder ayrıca video şeklinde bu dosyaları oynatır ve ayrıca sesleri de kaydeder.


[URL=http://www.supervisioncam.com/setupsc.exe]DOWNLOAD