Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan şampiyon olacak kadronun temelini attıklarını söyledi yapılacak 4 kaliteli takviyeyle mutlu sona ulaşacaklarını iddia etti

TRABZONSPOR, TRANSFER HAREKATINI İSVEÇ VE DANİMARKADAN BAŞLATT


4 MEVKİDE SORUN VAR

Trabzonspor da önümüzdeki sezonun transfer çalışmaları başladı. Doğan, asistanlarını geçtiğimiz hafta sonu İsveç ve Danimarkaya yolladı. Teknik Direktör Ziya Doğan kaleci Jefferson ve Musampa nın gönderilmesini istedi. Doğan bu oyuncuların yerine öncelikli olarak abiri kaleci olmak üzere sağ kenar, orta saha,sol açık ve santrafor almayı planlıyor. Samsunspor dan transfer edilen Adnan Güngör ve Kayserispor dan dönecek olan Tayfun Cora takımın gücüne güç katacak.

YATTARA YILDIZ OLACAK

Teknik Direktör Ziya Doğan elinde çok iyi bir kadronun olduğuna vurgu yaparak özellikle Yattarayı kendisinin yetiştirdiğini ve önümüzdeki sezon Gineli oyuncuyu Dünya yıldızı yapmak istediğini söyledi. Yattara nın sıfırdan iyi bir kamp geçirmesiyle çok duruma geleceğine inandığını belirten Doğan Gelecek sezon herkes Yattara dan söz edecek dedi. Doğan,Trabzonspor’u şampiyon yaparak bırakacağının da altını çizdi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1099
favori
like
share
genç_marab Tarih: 19.05.2007 21:56
İnşallah uzun zaman üstüne bi şampiyonluk görürüzde herkes mutlu olur
dedikleri gibi olursa bu takımı kimse tutamaz herkesin haberi ola
shekspear61 Tarih: 19.05.2007 12:14
İnşallah herşey dedikleri gibi olur.