Software Adı :


Versiyonu :

Arkada$lar ben bir kayit programi ariyorum

5 veya 6 saat kayit yapmasi lazim

yardimci olursaniz sevinirim

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1265
favori
like
share
MARDINLI1986 Tarih: 20.05.2007 02:20
kv_1903 Tarih: 20.05.2007 00:33
Saol karde$im
FreddyKrueger Tarih: 19.05.2007 20:20
Audio Recorder Pro ile kendi sesinizi, ses kartından ya da başka ortamlardan alacağınız sesleri kaydedebilirsiniz. Yapılan kayıtları MP3 ve WAV olarak kaydedebilirsiniz. Program bir mikrofondan, internetten akan (stream) sesleri, harici giriş aygıtlarından (CD, LP, müzik kasetleri, telefon hattı gibi), Winamp, Media Player ve diğer ses kayıt motorlarından yüksek kalitede kayıt yapılmasını destekler.

[URL=http://www.ezaudiorecorder.com/download/rcrdmate.zip]DOWNLOAD


======================


3D MP3 Sound Recorder ile herhangi bir ses kaynağından (ses kartı, mikrofon) WAV veya MP3 formatında ses kaydedebilirsiniz. Program, dosya oluştururken geçici dosya yaratmaz, böylece harddisk alanınızı doldurmaz. En önemli özelliklerinden biri de CD'den veya internet üzerinden dinlediğiniz radyodan ses kaydededilmesidir. Her işlem için bir tuş ayarlayabilir ve fare yardımı olmaksızın işlemlerinizi yapabilirsiniz. Program çok kullanışlıdır. Programın deneme sürümünde maksimum 60 saniyelik ses kaydı oluşturabilirsiniz. Programın tam sürümü 29.95$'dır.

[URL=http://www.tongsoft.com/audiorec.exe]DOWNLOAD


======================


Bu mükemmel program ile canlı ses kaydı yapabilecek, kayıtlarınızı kolaylıkla CDye aktarabileceksiniz. Yüksek ses kalitesinde kayıt yapabilir, gelişmiş bir editör ile kayıtlarınızı düzenleyebilirsiniz. Arayüzü özel hazırlanmış olup kullanıcıyı yormadan, zorlamadan, kolayca profesyonel kayıtlar yapma imkânı sağlar. Canlı ses kaydı yapabilir ya da bilgisayarınızın içinde veya dışında bulunan bir ses kaynağından kayıt alabilirsiniz. Ses editörü kayıtlarınızı bölebilir, birleştirip kombine edebilir, ya da istemediğiniz bölümleri kesebilirsiniz. Birçok işlevi daha kolayca yapabileceğiniz bu programda CDe yazma da çok kolay. Bir kaç küçük tıklama ile audio cd dediğimiz ses CDleri oluşturabilirsiniz.

10 günlük deneme sürümü ile gelen AudioRoom programının tam sürümü 24.95$.

[URL=http://www.almightybutton.com/wp/Installations/AudioRoom329.exe]DOWNLOAD