Birbirlerini severek evlenmi$lerdi. Alti yillik birliktelikleri evlilikle noktalanmi$ti. Yedi yildir da evliydiler. Iki ya$indaki kizlariyla mutluydular...


Aslinda kadin mutluluk rolü oynuyordu. Ya$adigi hayat onu boguyordu. Sanki içinde saatli bomba vardi, bir patlasa herkesi yakacakti. Mutsuzdu ama nedenini bir türlü bilmiyordu. Üniversiteyi bitirdikten sonra bir süre çali$mi$, ama e$inin farkli yerlere çikan tayini yüzünden bir türlü sürekli i$i olmami$ti. Mimardu ama 3 yildir evde oturuyordu. E$i, bir dedigini iki etmiyordu. Mutlu olmasi için gerekli her$eye sahipken o mutsuzdu...

Yagmurlu bir günde bilgisayarin ba$ina oturdu. Chat yapmaya ba$ladi. Zaman daha kolay akiyordu onun için. Birgün bir mesaj geldi. Mesajda Hayati ucundan tutmayin,tam bogazina sarilin diyordu. Hayatin ellerinden kayip gitmesine nasilda izin verdigini dü$ündü birden. Ve Altanla o gün tani$tilar.


Altanda onun gibi evli ve bir çocuk babasiydi. Artik hep Altanla uyuyor, Altanla uyaniyordu. Hiç tanimadigi bu adami bir dakika bile aklindan çikaramiyordu.

Delice a$ik olmu$tu. Ama bu yanli$ti biliyordu. Üstelik kocasini da sadakatle seviyordu. Altan bir kart göndermi$ti ona. Yarin Sevgililer Günü, seni 13.30da Yakamozda bekleyecegim diyordu.


Kadin gözlerinden akan ya$larla Altana son mesajini yazdi: Seni Sevmedim diyemem ama 13 yilimi verdigim bu a$ki bitiremem. Aradigimiz bir heyecandi. Artik gördügümüz rüyayi bitirelim. Her$ey çok güzeldi ama her güzel $ey gibi bitti...


Bütün gece uyumadi. Sevgililer Gününü evde geçirelim dedi e$ine. Ama e$i israrla di$ariya çikmak istiyordu. Gidip giyindi. Yol boyunca pek konu$madilar. Zaten son 3 aydir çok az konu$uyorlardi. Deniz kenarinda bir restorana oturdular. E$i kadina sevgililerin en güzeli diyerek bir kutu uzatti. Kadin çok $a$irdi. E$i uzun zamandir özel günleri bile hatirlamiyordu. Kutudan bir yüzük çikti. Tam o sirada garson kadina bir demet gül uzatti. Güllerin arasindaki kartta $öyle yaziyordu:


Bogazina yapi$tigimiz bu hayati sonuna kadar birlikte geçirelim. Seni Yakamoza getiremedim ama 13 yil sonra tekrar kendime a$ik ettim.Kocan Turgay(Altan)

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 389
favori
like
share
ozlems_o Tarih: 24.05.2007 17:17
ay deli olucam bu konu sunuldu am abi türlü link bulamadım :20:

neyse diğeri bulunmadığına göre ine yorum yazabiliri,

çok güzel canım teşekürler ama bence kocası olduğunu bilmediği için bu ihanettir :85: