İncir parçacıklarından oluşan organik Taze İncir sabunu, peeling etkisiyle cildi ölü hücrelerden arındırıyor.İçerdiği A ve C vitaminleri sayesinde cildi canlandırma ve besleme özelliğine sahip Taze İncir sabunu, tamamen doğal ve gerçek incir parçacıklarından oluşuyor. Cildi ölü hücrelerden arındıracak kadar güçlü, yıpratmayacak kadar yumuşak olan sabun, peeling etkisiyle mat ciltleri yeniliyor, hücre gelişimini destekliyor.

Deri kanseri tedavisi için araştırılan, içinde anticancer benzaldehyde bileşikleri ve coumarinsi bulunan incir ve deriye faydalı olan organik balın bileşiminden oluşan bu hoş kokulu sabunun makyaj temizleme özelliği de bulunuyor.

Cildin yanı sıra, saç kremi olarak da kullanılabilen Taze İncir Sabunu, saç köklerini güçlendirerek doğal parlaklık sağlıyor.

Sapmaz Mağazacılık tarafından İngiltere’den ithal edilen ve çok yakında İstanbulda üretilecek More Than Soap ürünleri birbirinden cezbedici organik ürünleriyle büyük alışveriş merkezlerinde 14 YTL’ den satışa sunuluyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 776
favori
like
share
ozlems_o Tarih: 25.05.2007 16:40
bende ilk defa duydum yaaaa
çok ilginç teşekkürler
SU-PERISI Tarih: 25.05.2007 15:22
incir sabununu duymamıştım demek cilt için peeling etkisi varmış teşekkürler
missx Tarih: 25.05.2007 10:40
teşekkürler..