Dilmen'Fatih Bucak'ın Başkanlığa getirilmesi halinde Şanlıurfa Spor'a her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım'dedi


Bundan bir süre önce Şanlıurfa Spor başkanlığına adaylığını açıklayan ve geçtiğimiz Pazar Günü Şanlıurfa Spor kongresine tek aday olarak giren Ünlü İş Adamı Fatih Bucak dostlukları uzun yıllara dayanan Futbol Dünyasının tecrübeli isimlerinden Rıdvan Dilmen ile bir araya geldi.

Geçtiğimiz hafta Şanlıurfa Spor un kongresi çoğunluk sağlanamadığından dolayı bir hafta ertelenmişti.Bu bir haftayı boş geçirmeyen ve gelecek haftaki kongreye hazırlanan Bucak İstanbul"da Şanlıurfaspor için dostlukları eskiye dayanan spor dünyasının ünlü ve tecrübeli isimleri ile fikir alışverişinde bulunarak çalışmalarını sürdürüyor.

Fatih Bucak Arnavutköydeki bir spor tesisinde bir araya geldiği Rıdvan Dilmen ile Şanlıurfa spor hakkında fikir alışverişinde bulundu..

Spor Dünyasının tecrübeli ismi Rıdvan Dilmen"Fatih Bucak"ın Şanlıurfaspor Başkanlığına getirilmesi halinde Şanlıurfa spor a çok büyük desteği olacaktır.Fatih Bucak"ın Şanlıurfa Spor"u Türkcell 1.Lige çıkaracağına eminim.Kendisi benim çok değerli ve eski bir dostumdur.Başkan olması halinde kendisi için Şanlıurfa spor için tüm fedakarlığı yapmaya hazırım.Elimden gelen her türlü desteği vereceğim"dedi.

Fatih Bucak ise"Şanlıurfa Spor için ne gerekiyorsa onu yapacağız.Şanlıurfa Spor u Türkcell Süper Lig e çıkaracağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.Bu takım hepimizin.Bu Haftaki kongreye tüm üyelerin katılmasını istiyorum.Bu takıma yazık oluyor.Rıdvan Dilmen benim çok eski ve değerli bir dostumdur.Başkan olmam halinde Şanlıurfa Spor"a çok büyük katkısı olacaktır"dedi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 12646
favori
like
share
GS2004 Tarih: 30.05.2007 18:09
Hadi hayirlisi haber icin tesekkürler tobragim