GIGABYTE'ın PDA telefonu GSmart i120, televizyon yayınları ile uyumlu. NTSC/PAL/Secam olmak üzere üç TV standardını desteklemesi sayesinde telefon, sadece Türkiye'de değil dünyanın herhangi bir yerindeki yayınları sorunsuz izlemeye olanak sağlıyor. Küçük ve kolayca takılabilen anteni ile televizyona dönüşebilen telefonla ayrıca, televizyon programlarını kaydetmek de mümkün. Böylece o an müsait olmasanız bile birkaç basit adımda istediğiniz programı, hafızadaki yeriniz izin verdiği ölçüde kaydedip daha sonra izleyebiliyorsunuz.

Windows Mobile 5.0 üzerinde çalışan cihaz mesajlaşma konusunda son standart olan AKU 3.0 desteği sunuyor. AKU 3.0 desteği, posta kutunuza gelen mesajları anında görebilmenize olanak sağlıyor.

GSmart i120, Wise Talk ve Smart Input özelliklerinede sahip. Wise Talk, kullanıcının istediği takdirde konuşma sırasında arka planda bir ses fonu yaratmasını sağlıyor. Smart Input ise, kullanıcının akıllı mesajlar göndermesini sağlıyor. Telefona önceden girilen kelimeleri, ilk iki harfi girildiğinde otomatik olarak tamamlıyor.

2.1 megapiksel kamera ile 256 K renkli 2.4 inç ekranı bulunan GSmart i120, Intel 416 MHz işlemciye sahip. Telefon, Bluetooth, GPRS ve WLAN bağlantı özelliklerini barındırıyor. Böylelikle Gsmart i120, kablosuz internet bağlantısı özelliğine ve Windows Mobile işletim sistemine sahip olduğu için kullanıcısına ofis dışından da
çalışabilme şansı veriyor.

106.6x53.2x19.8 (mm) boyutlarında ve 130 gram ağırlığında olan GSmart i120, 999 dolar+KDV fiyatla satılıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 570
favori
like
share