Yeni Teknoloji, Tanıdık Bir Yüz! Nokia 3110 ClassicMobil iletişim ve multimedya cihazlarında dünya devi Nokia, Barselona’daki 3GSM Kongresi’nde, her an hayata bağlı olmayı seven kullanıcılar için uygun fiyatlı Nokia 3110 Classic’i tanıttı. Bu yeni cep telefonu, performans ve dayanıklılığı bir arada sunuyor.
Finlandiyalı mobil iletişim cihazları devi Nokia, Barselona’da düzenlenen 3GSM Kongresi’nde, yeni Nokia 3110 Classic cep telefonunu tanıttı. Klasik bir tasarıma sahip olan bu cep telefonu, her an hayata bağlanmak isteyen kişiler için son derece uygun fiyatlı bir seçenek oluşturuyor. Nokia 3110 Classic, kent yaşamına uygun tasarımının yanı sıra üç bant (EGSM 900, GSM 1800/1900)* şebeke desteğiyle dikkat çekiyor.

Nokia yetkilileri, bu yeni cep telefonu hakkında şunları ifade ediyor: “Nokia 3110 Classic, iyi performans, dayanıklılık ve günümüze uyarlanmış bir tarz sunuyor. Bu cep telefonunda, daha kalın bir plastiğin kullanılması ya da daha büyük anten gibi, dikkat çekici bazı ayrıntılar bulunuyor. Cep telefonlarındaki en yeni trendleri takip eden Nokia 3110 Classic’te ayrıca 1,3 megapiksel kamera, genişletilebilir hafızalı müzikçalar ve FM stereo radyo yer alıyor. Nokia ailesinin en yeni üyelerinden biri olan Nokia 3110 Classic, pek çok özelliği uygun bir fiyata sunuyor.”

Nokia 3110 Classic ile kullanıcılar, sevdikleri müziği otobüste, yürüyüş yaparken, hatta uçuş modu sayesinde uçakta bile dinleyebiliyorlar. Uygun bir USB portu ve Bluetooth desteğiyle, PC’deki şarkı, fotoğraf ya da takvimi doğrudan cep telefonuna aktarmak da mümkün oluyor.

Geliştirilebilir pek çok özellik de Nokia 3110 Classic kullanıcılarını bekliyor. Örneğin yeni Nokia Bluetooth Display Car Kit CK-15W araç kiti, araç içinde kolayca iletişim kurulmasını sağlıyor. Cep telefonundaki 2.2” renkli ekranla arama işlemleri kolayca izlenebilir ve kontrol edilebilirken, ayrı bir parça olarak sunulan kulaklık, ses ayarlama ve görüşmeleri sona erdirme işlemlerini güvenle gerçekleştirmeyi sağlıyor.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 691
favori
like
share