Daha etkileyici bakışlara sahip olmak ister misiniz? Gözlerinize dikkat çekmek için makyaj ürünlerini doğru seçmeniz ve kullanmanız yeterli!

[COLOR=coral]Yuvarlak bir fırça ile kirpik çizginizden itibaren göz kapağı boyunca farı uygulayın ve ışık etkisi yaratmak için farınızı hafifçe alt kirpiklerin çizgisine de sürün. Doğal bir görünüm için yumuşak renkleri, hareketli bir görünüm için ise daha çarpıcı tonları seçin. Modern bir görünüm için, göz farını sadece göz kapağı yerine tüm göz çevresine sürün.

4'lü far ile gözlerinizi renklendirin

[COLOR=coral]Gözlerde maksimum etki yaratmak için renklerle oynayabilirsiniz. Derinlik, belirginlik, hüzün, canlılık.. Yaratacağınız etkinin sınırı yok. Keskin çizgileri önlemek için her zaman rengi yumuşatmaya özen gösterin. Baz olarak yuvarlak bir fırça ile orta açık bir tonu tüm göz kapağına uygulayın. Gözü belirginleştirmek için göz kapağının dıştan yarısına orta koyulukta bir tonu uygulayın. Kaşın altına en açık tonu uygulayarak aydınlık bir görünüm verin ve göz kapağını iç köşesine doğru sünger ucuyla dağıtın. Son olarak göz kapağının dış yarısına ve alt kirpiklerin dıştan ortasına en koyu tonu uygulayın.

Çizgilerle belirginleştirin

[COLOR=coral]İster kalem veya likit, ister esnek veya açılıp kapanabilen, ister göz altına, ister göz üstüne.. Düzgün uygulanmış bir eyeliner ile daha dengeli bir yüz görünümüne kavuşabilirsiniz.

Uzun ve dolgun kirpikler

[COLOR=coral]Çantanızda mutlaka maskara bulundurun. Kıvrımlı veya belirgin, uzun veya hacimli, ihtiyacınız nasıl kirpikler olursa olsun sadece bir dakikada dilediğiniz görünüme sahip olabilir ve gözlerinize hayat verebilirsiniz. Kirpiklerinizin diplerine uygulayacağınız maskara ile kirpik uçlarınızın daha kalın görünmesini sağlayabilirsiniz

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 548
favori
like
share
gülfin Tarih: 19.08.2008 12:19
cok tskler
SoN-GüL Tarih: 08.06.2007 20:23
Verdiqin bilqiler icin tesekkürler canim
SU-PERISI Tarih: 08.06.2007 14:30
teşekkürler sindy