"20'li yaşlarda ne giyilir?"

Hayata bir kere gelip, bir kez genç olduğumuz düşünülecek olursa, 20'li yaşlar giyimde deneyciliğin mutlaka denenmesi gereken yaşlar. Stilinizi bulmakta zorlanıyorsanız, o zaman ünlülerin neler yaptığına bir göz atalım.Aslında 20'li yaşlar, hemen hemen her şeyi deneyip giyebileceğiniz yaşlar. Ama her şey derken, bunun da bir sınırı var tabii. Mesela modası geçmiş bir şeyleri giymek istemezsiniz herhalde, ya da size yakışıp yakışmadığına bakmadan, sırf moda diye etrafta rüküş rüküş dolaşmayı. Eğer ne giyeceğinizden emin olamıyorsanız, 20'li yaşlarını süren ünlülere bir göz atalım, bakalım onlar ne giyiyor...


Beyoncé Knowles
Beyoncé sadece 22 olabilir ama her şeyi yerli yerinde. Parlak renkler, hem kısa, hem de uzun olan şirin elbiseler ve yaptırdığı, göz alıcı saç modelleriyle dikkat çekiyor.

Beyoncé'nin moda sırları: Hayata sadece bir kez gelirsin ve sadece bir kez genç olursun. Bu nedenle renkli, canlı, ultra seksi elbiseler söz konusu olduğunda, cesur olmaktan kaçınma!


Sophie Ellis Bextor
25 yaşındaki Sophie'yi müzik kanallarında ilk görmeye başladığımızda yaptığı parlak makyaj ve 50'li yılların tarzındaki o muhteşem elbiseleriyle oldukça kendine has bir görüntü çizmişti. Şimdi ise, o dönem yaptığı her şey moda oldu.

Sophie'nin moda sırları: Size yakıştığını düşündüğünüz retro bir tarz denemekten çekinmeyin. Ancak bu stile uyan ama aynı zamanda da ona modern bir hava kazandıran aksesuar, ayakkabı ve makyajı yeni stilinizle kullanmayı unutmayın. Aksi takdirde şık ve hoş olmak yerine, zaman yolculuğunda kaybolmuşsunuz gibi bir imaj yaratabilirsiniz.


Liv Tyler
Güzellik deyince aklımıza gelen ilk isimlerden olan, 26 yaşındaki yıldız Liv Tyler, herkesin giydiğinden farklı şeyler giymek isteyenler ve kıvrımlı bir vücuda sahip olanlar için gerçek bir ikona. Onun, sadece ona has olan, tuhaf giyim tarzına bayılıyoruz desek yalan olmaz.

Liv'in moda sırları: Kendi kişisel tarzınızı geliştirmek için ikinci el satan dükkanlara mutlaka uğrayın. Üstelik buralarda bulacaklarınızı kimsenin üstünde görmeyeceğiniz de garanti!Angelina Jolie
Her zaman son derece şık olan Angelina'nın hala 20'lerinde olduğuna inanmak güç.

Angelina'nın moda sırları: Yaş 29 olunca, yetişkinlere gidecek kıyafetleri daha güvenle taşımak mümkün oluyor. Angelina Jolie'yi asla babydoll tarzda bir elbiseyle göremezsiniz ama üzerine oturan uzun elbiseler ve takımlar onun şıklığının göstergesi. Üstelik her zaman sade ve seksi olmayı da başarıyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 11604
favori
like
share
asker55 Tarih: 20.11.2004 17:55
ja peki ciara kac yasinda ben 19 biliyom!

ist das richtig?

ama ginede
MechhuL Tarih: 01.09.2004 10:12
:5: :5: :5: :21: :21: :5: :5: :5:
SERKANCO Tarih: 01.09.2004 09:31