2008 İlkbahar / Yaz sezonunda high-performance kumaşlar dantel, kuşak ve nakış detayları ile süslenecek. Emprime daha da yayılmış şekilde devam edecek ve elbise popülerliğini koruyacak.
Dokuma ve örme kumaşlar beraber kullanılacak ve spor kıyafetlerde bile emprime görülecek.

Hippy modası lüx bir şekilde geri dönecek (Heidi, Frida, Geisha ve Indies influence) ve plastik bilezikler dantel kumaşlarla kaplanacak. Patchwork çok önemli bir yer tutacak ve küçük Hint aynacıkları kıyafetleri süsleyecek. Spor T-Shirtler üzerinde top-stitching gözlemlenirken, yakalar bu sezon oldukça genişleyecek ve çıkabilen yakalar devreye girecek.

Emprime kıyafetler üzerine payet işlemeler uygulanacak ve yırtık finishingler çok sık görülecek. Astarlar renk renk ve desen desen olup, ekose desenler üzerinde dantel baskılar göze çarpacak.
Tahta, cam ve porselen kolyeler kıyafetleri tamamlarken aynı desenin farklı renklerinden patchwork elbiseler ve bluzlar çok sık görülecek. Kapüşon önemli bir rol oynamaya devam edecek ve desenli şalvarlar sokaklardaki yerlerini alacak. Empire elbiseler tüm romantikliği ile yeniden podyumlarda olacak ve çocukluğumuzun pijama desenleri bu kez karşımıza elbise ve bluz olarak çıkacak.

Çizgi her yöne doğru giderken sweatshirtlerde kocaman kristal düğmeler görülecek. 1970lerin kesimleri ve Pin-Up girl mayoları her yeri süsleyecek.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 829
favori
like
share
DİDEM Tarih: 23.07.2007 11:41
teşekkürler su-perısı
sonbahargibi Tarih: 21.07.2007 12:50
Ya arkadaşlar bu modanın hızına yetişilmez..Gelin rahat ve bize yakışanı seçelim olsun bitsin değil mi:78:
ayse Tarih: 19.07.2007 02:22
tesekkurler ellerinize saglik
Sindy Tarih: 12.06.2007 09:46
bilgiler icin tesekkurler SU=PERISI