burç yorumları - günlük burç yorumları - 2 ağustos günlük burç yorumu - 2 ağustos 2015 günlük burç yorumu
Koç Burcu: Güne başlarken duygusal tepkiler verebilirsiniz. Ailenizle ortak gelirlerinizde denge konusunda hassaslık göstereceksiniz. Akşam ideallerinizin baskılandığını hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu: Kardeşleriniz yada yakın akrabalarınızla ikili ilişkilerinizde denge sizin için duygusal önem taşıyor. Gün sonuna doğru eşinizle ortak gelirleriniz konusunda kısıtlanma hissi söz konusu olabilir.

İkizler Burcu: İş yerinizde ilişkiler ve finansal konular ile ilgili sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün ile haftayı bitiriyorsunuz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde sorumluluklarınız baskı hissettirebilir.

Yengeç Burcu: Yaratıcılık, ilham, romantizm ve çocukların ön planda olacağı bir gün. İlişkilerde dengenin öneminin yanı sıra risk almaya yatkın olabilirsiniz. İş yerinizde sorumluluklar baskı getiriyor.

Aslan Burcu: Ailenize karşı fedakar ve hoşgörülü olacağınız ve bunu yoğun olarak hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Akşam saatlerine doğru çocuklarla ilgili sorumluluklar söz konusu olabilir.

Başak Burcu: Sosyal çevrenizden ilişkilerde denge, harmoniyi sağlamanın önemli olacağı ve duygusal hassasiyetinizi iletişimde aktarabileceğiniz bir gün olacak. Baba ya da ile ilgili engeller çıkabilir.

Terazi Burcu: Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda yeni bağlantılar kurabilir ve bunları işinizde finansal desteğe dönüştürebilirsiniz. Akşam kendinizi ve duygularınızı baskılanmış hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu: Duygularınız sosyal medyada aktif olarak ifade edebileceğiniz bir gün. Sezgilerinizin yüksek olacağı bugünde hukuki konularda olumlu haber alabilirsiniz. Maddi kısıtlar söz konusu olabilir.

Yay Burcu: Günün büyük çoğunluğunda geçmişiniz ve ailenizle ortak gelirlerinizi düşünmek için yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Geleceğe yönelik hedefleriniz duygusal baskı yaratabilir.

Oğlak Burcu: Eş ve sosyal çevrenizle ikili ilişkilerinizde denge ve harmoni önem taşıyacağı bir gün sizi bekliyor. Eskilerden bir aşk kapınızı çalabilir. Geceye doğru bilinç altınızda engellenmiş hissedebilirsiniz.

Kova Burcu: İş yerinizde ikili ilişkilerde dengeyi sağlamak için özel hassasiyet göstereceğiniz bir gün olabilir. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Sosyal sorumluluklar baskı altında hissettirebilir.

Balık Burcu: Bugün çıkacağınız uzak bir seyahatte empati ile yabancı kişilerle duygusal bağ kurma şansı elde edebilir; bir ilişkinin tohumlarını atabilirsiniz. Kariyer sorumlulukları engel olabilir.

Alıntı

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 607
favori
like
share