[COLOR=#ff487e]İlişkinizdeki durgunluğu aşmak için, içinizi ılık hislerle dolduracak yöntemler sayesinde ona yeniden aşık olun!
[COLOR=#a798ff]İlişkinizde sıkıcı bir hava esiyorsa önerilerimizle ilişkinizi ayağa kaldırabilirsiniz!
[COLOR=#ff487e]Eşinizle dışarı çıkın

[COLOR=#a798ff]Eşinizle her cuma dışarı çıkın. Güzelce giyinin, restoranda yemek yiyin, masanın üzerinden birbirinizin elini tutun. Bir diğer seçenek de, evde kalın, çocukları arkadaşlarıyla dışarı postalayın, telefonu fişten çekerek tüm ilginizi birbirinize verin. Nelerden bahsettiğiniz de aynı derecede önemli. Bu özel zamanınızda bazı konuları yasaklayın. Mali konular, yapılacak planlar, anne-baba ve benzeri konulardan konuşmayın. Sadece sanat, edebiyat, hayatla ilgili düşünceleriniz ve cinsellikten bahsedin.

[COLOR=#ff487e]Birlikte masaj yaptırın
[COLOR=#a798ff]İlk yıldönümünüzde kaplıcaya gidin. Birlikte iki kişilik bir masaj yaptırın. Loş ışıklandırma, hafif bir müzik, akan bir su ve kokulu yağların bulunduğu bir masaj salonu bulun. Masörleri evinize de çağırabilirsiniz. Her ikinizin de rahat olduğu bir ortam, birbirinizle paylaştığınız zevki artıracaktır.

[COLOR=#ff487e]Onu şımartın

[COLOR=#a798ff]Hediye vermekten daha romantik bir jest olamaz. Onun yeni bir İngiliz anahtarı ya da yün kazak gibi ihtiyacı olan şeyler almaktan kaçının. Kaliteli bir şişe şarap (sizinle paylaşılmak üzere, tabii ki), şık bir kutuda sunulan çikolata (seks hayatınızı renklendirmesi için) ya da kokusu sizi çılgına çeviren bir traş losyonu alabilirsiniz. Paranız kısıtlıysa eski boya kalemlerinizi çıkararak ya da bilgisayarınızdaki grafiklerden yararlanarak bir aşk senedi hazırlayın ve eşinize verin. Size olan borcunu bir saatlik okşama seansı, ya da yatakta kahvaltı olarak ödeyebilir.

[COLOR=#ff487e]İlgi gösterin

[COLOR=#a798ff]İlk karşılaştığınızda, Cumartesi günleri öğleden sonralarını sizinle geçirmesi için arkadaşlarıyla yaptığı futbol maçlarını seyretmeye gittiğinizi hatırlayın. Gerçek hislerinizi şimdiye kadar muhtemelen çoktan öğrenmiş olsa da, tuttuğu takımın futbolcularının isimlerini ezberleyerek onu şaşırtabilirsiniz.

[COLOR=#ff487e]Mola verin

[COLOR=#a798ff]İster bir kız arkadaşınızla bir yerlere gidin, ister üç günlük bir iş gezisine çıkın, ayrılık aşkı körükler hilesi adeta bir büyü gibi işe yarar.

[COLOR=#ff487e]Kendinizi sevin

[COLOR=#a798ff]Muhtemelen en önemli kural. Vücudunuzdan nefret ediyor, yaşınızdan ötürü bunalıma giriyor ya da entelektüel açıdan yetersiz hissediyorsanız hayatınız boyunca başka birini sevemezsiniz. Kendinize her gün hayatınızı paylaştığınız kişinin sizinle istediği için birlikte olduğunu hatırlatarak kendinizden zevk alın. Kafasına silah dayamıyorsunuz, yatağa kelepçelenmiş değil.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 442
favori
like
share
ayse Tarih: 19.07.2007 03:53
tesekkurler ellerinize saglik
SU-PERISI Tarih: 14.06.2007 09:04
teşekkürler sindy