Beşiktaş için müthiş transfer iddiası... Buna göre, her şey Mario Gomez’in yönetime yakın arkadaşı olan yıldızla ilgili verdiği, “Manchester United’da mutsuz. Eğer uygun şartları sağlayabilirsek alalım. Bize Şampiyonlar Ligi’nde hem deneyimi hem kalitesiyle büyük katkı sağlar” mesajıyla başladı.

‘Tatilden sonra’ mesajı

Siyah-Beyazlılar, vakit kaybetmeden düğmeye bastı ve Alman futbolcuyla temasa geçildi. Mario Gomez’in Beşiktaş ile ilgili pozitif fikirlerini de bilen Schweinsteiger’in, görüşmede yöneticilere, “Yeni evlendim ve eşimle balayındayız. Biraz tatil yapıp sezon yoğunluğunu atmak istiyorum. Sonrasında neden olmasın, bunu pekala konuşabiliriz” ifadelerini kullanması, Kartal’ı çok umutlandırdı.

Beşiktaş cephesi artık Bastian Schweinsteiger’in tatilini bitirmesini ve yüzyüze yapılacak gelişmeye kilitlenmiş durumda.

Gomez bekleniyor

Gomez’in Bayern’den takım arkadaşı olan Schweinsteiger’i Beşiktaş’a önermesi ve Siyah-Beyazlılar için çok olumlu referanslar aktarması, gelecek sezon da mutlaka takımda kalmaya karar verdiği şeklinde yorumlandı. Türkiye’deki darbe girişimine bağlı olayların tamamen durulması ve güven ortamının sağlandığına dair garanti verilmesiyle rahatlayan Alman futbolcunun, 20 Temmuz’da başlayacak olan yeni sezon kampına katılacağı da gelen haberler arasında.

Kaynak: FANATİK

Beğeniler: 375
Favoriler: 10
İzlenmeler: 2653
favori
like
share
MAIN-BOARD Tarih: 24.07.2016 14:08
Tebrikler!
Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.
Ödüllü Paylaşımlar
themadscientist Tarih: 20.07.2016 12:42
İyi futbolcuların Türkiye'ye gelmesi Türk futbolunu da renklendiriyor ve zenginleştiriyor. Çünkü oyun kalitesi ne kadar artarsa bizim oyuncularımız da o çıtaya ulaşmaya çalıştıkları için seviye yukarı taşınıyor. Örneğin UEFA Euro 2016 maçlarını izlediyseniz farketmişsinizdir. İtalya karşısında oynayan takımlar tüm eerjilerini ortaya koymak zorunda kalıyorlar çünkü aksi takdirde direnmek mümkün değil. Almanya bile onlinebahissiteleri.tv sitesindeki istatiklere göre, garanti alması bakılan maçı, kıl payı bir şekilde kazandı. Bunun sebebini öğretmen öğrenci durumundan yola çıkarak da anlatmak mümkün. Çok sıkı disiplinli bir öğretmenin dersinden geçmek için çok fazla efor sarfetmek gerekir. Belki aynı dersi bir başka kolay hocadan da alabilirsiniz, ancak belki bu dersi kolay geçersiniz ama ilerde bir başka zorlu hocada takılırsınız ve kalırsınız. Baştan zorlu hocalardan alırsanız ilerde hep rahat edersiniz çünkü çıtayı çok yukarı çıkarmışsınızdır. Hayatta bu her konuda geçerli diyebiliriz aslında.