Git... Yüzüme öle bakma git. Hiç durma, bir gidenin birdaha asla giremiyeceği kapı orda , git. Hiçbirşey açıklamak zorunda deilsin. Giderken söyleyecek şey bulamaz insanlar. Sen bahanelerin arkasına sığınanlardan olma git..

Oysa daha doyamadım sana... Kokunu yeterince çekemedim içime.. yapacağımız ne çok şey vardı.. neler planlamıştık.. Şimdi ne yapacağım ben? Nasıl duracağım ayakta? Kal dersem kalırmısın yar? Nasıl istiyorum yalan bile olsa "Bu gidiş sadece zorunluluktan bekle beni döneceğim" demeni..

Her aşk biter sen de git. Hem zaten biteceği daha baştan belli bi aşktı bzimimkisi. Sen gitmessen belli ki bir gün ben gidecektim. Herkez kendi tercihini yaşar ve sen tercihini yaptın. Rahat ol git. Aklın kalmasın burda Dramatik vedaların kahramanları olmayalım git.

Benim aklım sende kalıcak. Sadece aklım deil yüreğimde.. Bitmezdi bizim aşkımız. Asla terk etmezdim seni. Benliğimi varlığımı hayatımı adamıştım ben bu aşka. Beni tercih etmeni isterdim benimle yaşamanı isterdim. Şimdi kimi ya da neyi seçtiğinin ne önemi var artık? Ağlayacağım ardaından kahretsin ağlayacağım

İstersen dost olabiliriz, haberleşiriz birbirimizle. Mutlu olmanı isterim. Sen mutluluğu hak eden eden bir insansın. Elbette ben de mutlu olacağım merak etme git. Hayatımıza başkaları girecek ve biz belkide birlikte yaşadıklarımızı bir süre sonra hatırlamıyacağız bile git. Hangi yara kabuk bağlamamış ki bugüne kadar? Hangi ateş sönmemiş ki? Yapman gerekeni yap git.

Sensiz mutlu olabilirmiyim ben yar? unutabilr miyim bukadar kolay? Yaşadığımız onca şeyi silebilirmiyim? Mümkün değil, seni içimden çıkartıp atmam mümkün değil. Biliyorum hiçbir ilaç iyileştiremiyecek senin açtığın yarayı. Senin yaktığın sevda ateşi hiçbir zaman sönmeyecek. Senin mutlu olmanı istediğimde yalan. Mutlu olma yar, benim gibi sende mutlu olma. Belki ozaman yeniden dönersin bana..


Haydi zaman geçiyor artık, git. Hem neden suratın asık? Sevinmelisin gittiğine. Aslında sana teşekkür etmeliyim. Beni bu aşkın yükünü taşımaktan kurtardığın için. Rahatladım biliyor musun? Bende kalan birkaç parça eşyanı da gönderirim ardından. Fırsat buldukça ararım seni haydi. git.

Gitme benim güzel sevdalım, gitme. Beni bu aptal dünyada bir başıma bırakıpta gitme. Gidipte yüreğimi öldürme. İçim acıyor, kalbim sıkışıyor. Ben asıl sensizliğin yükünü taşıyamam gitme. Ne olur, gitme...

yaLanda oLsa kaLsana..
YaraLasanda oLsun.. Bırakmasana Ağrısada..
KaLsana...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 449
favori
like
share
Gönülce Tarih: 18.06.2007 09:30
emeğine sağlık paylaşımın için teşekkürler :2:
matrakSsS Tarih: 18.06.2007 09:09
yüreğine sağlık
MaktüL Tarih: 16.06.2007 17:29
yüreğine sağlık :46: