FETÖ'ye finansman sağladığı belirlenen Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür'ün mal varlıklarına el konuldu.

Sakarya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında eski milletvekili ve futbolcu Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür'ün tüm mal varlıklarına el konulmasına karar verildi.

Alınan bilgiye göre, Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı, haklarında resen yakalama kararı çıkarılan Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür'ün FETÖ'ye finansman sağladıklarına ilişkin delillere ulaştı.

Bu kapsamda, başvuruyu inceleyen Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür'ün taşınmazlarına, kara ulaşım araçlarına, banka veya diğer mali kurumlardaki hesaplarına, gerçek veya tüzel kişiler nezdindeki her türlü hak ve alacaklarına, uhdelerinde bulunan kıymetli evraklara, şirketlerdeki ortaklık paylarına, kiralık kasa mevcutlarına ve diğer mal varlığı değerlerine el konulmasına karar verdi.

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığınca Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür hakkında dün resen yakalama kararı çıkartılmıştı.

http://www.trthaber.com/haber/gundem/hakan-sukurun-mal-varligina-el-konuldu-265852.html

Beğeniler: 43
Favoriler: 10
İzlenmeler: 984
favori
like
share
GS2004 Tarih: 12.08.2016 19:28
inşallah başlamişken köküne kadar temizlik yaparlar ama hic umudum yok bu mayasi bozuk kansiz VATAN hainleri öyle kolay temizlececek cinsten pislik deyiller ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN............
Gamlı Tarih: 12.08.2016 18:17
17 25 girişimi olduğu sıralar ; o darbe girişiminde görev alan savcı ve hakimlerin kimseye bilgi vermeden sorumsuzca yürüttükleri bu operasyonlarda; Herhangi bir işadamına "şantaj" yapma ihtimalleri olduğunu ve hatta yapmış olabileceklerini,bu şekilde mal mülk edinmiş olabileceklerini kastederek ;"güncel sorunlar ve hayat" bölümünde ,"Savcı ve Hakimlerinde mal varlığı araştırılmalı" başlıklı bir konu açmıştım. Ama "
kripto " o konuyu kaldırmıştı
Şuan o savcıların ve hakimlerinde birçoğunun malına tedbir konmuş
GS2004 Tarih: 12.08.2016 11:49
şerefsizi oglum gibi severdim ,.............Galatasarayliligindan dolayi kendimden nefret eddim duyduktan sonra haberi buda KANSIZ MAYASI BOZUK CIKTI