Hakkında

Tesisimiz 2012 yılında faaliyete başlamıştır.Projenin tamamı SAKARYA AQUAPARK HAVUZ İŞLETMECİLİĞİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ tarafından gerçekleştirilmiştir. İşletmenin arazisi ise Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne aittir.

15 bin 400 metrekare alan üzerine kurulu olan tesiste toplamda 200 metre kaydırak,700 metrekare adrenalin havuzu, 2 adet 300 metrekare çocuk havuzu,550 metrekare aile havuzu bulunuyor. Ayrıca toplamda 3 bin metrekare kapalı mekan (soyunma odaları, kabinler, wcler, cafe ve mutfak bölümü, havuz kıyafetleri marketi, bar(alkolsüzdür), idari birimler ve mescid, 6 bin metrekare güneşlenme alanı, 1000 metrekare cafe alanı, bol miktarda duşa ve tesisin kapasitesine eşdeğer su ısıtma sistemlerine sahiptir.

Havuz temizliğinde yüksek filtrasyon sistemleri kullanılmıştır. Havuzlarımız 1 saat 20 dakika içerisinde % 100 olarak kendini temizleyebilme kapasitesine sahiptir. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenli olarak denetime tabi tutulmaktadır. Hijyenden taviz vermeyen tesisimizde her Cuma günü bayanlar günü, her Perşembe Halk günü olarak değerlendirilmekte, diğer tüm günler için de müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet verilmektedir.

Şehir merkezine yakınlığı ve ulaşım kolaylığıyla gece saat 24.00’a kadar adrenalin ve havuz keyfi isteyen misafirlerimize animasyon, kahvaltı, cafe, Ramazan ayında da ek olarak iftar menüsü ve sahura kadar hizmetlerimizle günü birlik tatil imkanı sunuyoruz.

Sakarya turizmine de katkı sağlayan tesisimiz Doğu Marmara Bölgesi’nin en büyük Aqua Park tatil ve eğlence merkezi özelliğiyle sıcak yaz günlerinin serinleten ve eğlendiren günübirlik ekonomik tatil fırsatlarıyla hizmetinize açılmıştır.Kurallar

Fiziksel engellilerin, aşırı kiloluların, boyun, sırt, kalp rahatsızlıkları olanların ve hamile bayanların park içindeki kaydırakları kullanması uygun değildir.
Geri ödeme ve yağmur iadesi yoktur.
Havuz ve kaydırak bölgesine ayakkabı ile girilemez.
Her havuza giriş öncesi duş alınması mecburidir.
Mayo ve şort dışında hiçbir giysi ile havuza girilemez.
Açık, kanamalı yaralar vb. hastalık hallerinde kesinlikle havuza girilemez.
Havuz bölgesine her türlü cam, porselen vb. eşya,metal şişe sokulamaz.
Havuz çevresindeki demirbaşlara (şezlong, şemsiye, sandalye ve benzeri) rezervasyon yapılamaz.
Havuza ve havuz bölgesine, 12 yaşın altındaki küçük çocuklar, ebeveynsiz giremez.
Bebekler, havuz için üretilmiş özel naylon bez kullanarak ve yalnızca çocuk havuzuna girebilirler
Havuz ve güneşlenme bölgesinde, kişileri rahatsız edecek şekilde fotoğraf makinesi ya da cep telefonu aracılığı ile fotoğraf çekilmemesine özen gösterilmelidir.
Güneşlenen ya da havuza giren müşterilerin kişisel eşyalarının güvenliğinden aquapark yönetimi ya da güvenlik personeli sorumlu değildir.
Cankurtaran ve diğer görevlilerin ikazlarını ve yönlendirmelerini dinleyiniz kendileriyle kurallar hakkında münakaşaya girmeyiniz.


Adres
Sabahattin Zaim Bulvarı (Karaman Yolu) No:167
Adapazarı / SAKARYA

Telefon
(+9) 0 (264) 373 70 02
(+9) 0 (264) 373 70 03

Beğeniler: 83
Favoriler: 10
İzlenmeler: 1904
favori
like
share