Mahmut Uslu, Rüştü ve Mehmet Yozgatlı'yı transfer eden ezeli rakiplerine taş attı.
19.06.2007

Uslu, Başkanımız büyük insan. Söylediği herşey oluyor. Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak demişti, bakın Beşiktaş da olmaya başladı diyerek, Rüştü ve Yozgatlı'yı transfer eden ezeli rakiplerine taş attı.

Yine çok konuşulacak
Sivri açıklamalarıyla tanınan Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, yine ortalığı ayağa kaldıracak sözler etti. Fenerbahçe Ülker'in antrenör Bogdan Tanjeviç ile yaptığı imza töreninin sonunda Beşiktaş'ın Rüştü Reçber ve Mehmet Yozgatlı'yı transfer etmesine gönderme yapan Mahmut Uslu, Başkanımız çok büyük bir insan. Fenerbahçeliler onu çok seviyor. Türkiye'de, onun söylediği birçok şey önce anlaşılmıyor, şimdi anlaşılıyor. Başkanımız Herkes Fenerbahçeli olacak
demişti. Beşiktaş da olmaya başladı diye konuştu.

Potada da hedef Avrupa
Tanjeviç'in 3 yıllık sözleşmeye imza atmasından önce konuşan Başkan Aziz Yıldırım ise, Tanjeviç' anlatmama gerek yok, onu dünya biliyor. Düşünceleri, bizim hedeflerimiz doğrultusunda. Avrupa'da da başarılı bir Fenerbahçe, bir ekol yaratmak lazım. Tanjeviç'in bunları yapacağına inanıyoruz. Kendisine teklif götürdük. Sıcak bakabileceğini söyledi ve Mahmut Uslu ile oturup konuştular. Fenerbahçe Ülker ile bugün 3 yıllık anlaşma yapıyoruz. Biz şampiyonuz, bundan sonra da kendisinden şampiyonluklar bekliyoruz ifadelerini kullandı.

Oturup, konuştuk ama..
Aydın Örs ile yolların ayrılması konusu üzerinde hassasiyetle duran Yıldırım, şunları söyledi: Örs'ün kulübümüze katkıları önemlidir, değerli bir insan ve değerli bir antrenördür. Kendisi ile 10 gün önce konuştum ve Fenerbahçe'de yeniden bir yapılanmaya ihtiyaç duyduğumuzu söyledim. Bir kişiyi üst düzey yönetici CEO haline getirip, bayan ve erkek basketbol takımını ona bağlamak istedik. Bu kişinin yönetim kuruluyla eşdeğer olması gerektiğini söyledik.Onu orada başkanlık sistemine getirelim dedik.

Aydın Örs'e kapımız açık
Örse, Bu iş için en uygun sizsiniz. Size güveniyoruz, dürüst ve çalışkan bir insansınız. Ücret olarak ne istiyorsanız verelim, 4 yıl anlaşma yapalım. Siz istediğiniz antrenörü alın, yanınızdaki çalışacakları siz seçin, istediğiniz transferleri siz yapın, her şeyin başı siz olun dedim. Düşüneyim dedi. Uslu'ya bu işi yapamayacağını söyledi. Kendisine her zaman kapımız açıktır. Bu arada başkan, toplantı sonrasında gidenler hakkında Güle güle derken, bir bomba transfer daha yapacaklarını söyledi.

Ufuk TUNCAELLİ

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 841
favori
like
share
helL_ChiLd Tarih: 14.08.2007 13:48
Konunun kapanmasina gerek yok baska bir yerde ayni nick'i gormustum ondan sordum fenerbahce'lisin sen gaLiba?
shag Tarih: 14.08.2007 10:11
ya kardeişm ne bu kavgalar da mı başladı kapatın şu konuyu ne o kim olduğunu soruyonuz ayıp ama
helL_ChiLd Tarih: 14.08.2007 10:05
himm.. Anladim isleri bitince konusuruz
ZeuS Tarih: 14.08.2007 08:27
[QUOTE=helL_ChiLd;1994837]Fener'lileri goremiyoruz yorum yapmakta zorluk mu cekiyorlar yoksa ?


işLeri cok yoğunmuş ondan kimse yok
helL_ChiLd Tarih: 14.08.2007 08:24
Fener'lileri goremiyoruz yorum yapmakta zorluk mu cekiyorlar yoksa ?
helL_ChiLd Tarih: 12.08.2007 20:58
[QUOTE=pegasus69;1982434]he anlattın !!! aptal aptal konuşupta ayar etmeyin!!!

AdaM giBi KoNUş ÇaRŞı BURDa!!!

Sen su Zonguldak'li 15 16 yasinda olan ufaklik degil misin?
helL_ChiLd Tarih: 12.08.2007 14:55
[QUOTE=eskitoprak;1969797]ben bu cumlereri tamamini okudugum zaman arkadasin ne demek istedigini anlayamadim anlayan varsa banada anlatsin

1.fenerde oynayan Futbolcular'da yavas yavas dogru yolu buluyorlar ve Besiktasli oluyorlar,
2."Herkes bir gün Besiktasli olmasin,
3.Besiktas olunmaz, Besiktasli dogulur!

:72::72::72:

Arkadasim beLki de Anlamak istemiyorsundur veya Fernerbahce'li futbolcularin Besiktas icin savasip,Besiktas'a birseyler kazandirmasi,Besiktas icin ter dokmesi hosunuza gitmiyordur.Haklisiniz herkez kaLdiramaz bunu vede sizde o kaLdiramayanlardansiniz.Simdi soruyorum sana ; Birgun herkez Fenerbahce'li olacak diyorsun peki Fenerbahce'liler neden BESIKTAS formasi giyiyorlar?

Bir ornek daha vereyim ; Iki yil once derbi maclarda rakip takimin taraftarinin iceri alinmadigi donemde Besiktas formalari giyip stadimiza girenler Fener'li mi oluyorlar yoksa o forma altinda Besiktas'li mi ?
Fiyakalı Tarih: 12.08.2007 10:07
:72:
ED1 Tarih: 11.08.2007 13:21
he anlattın !!! aptal aptal konuşupta ayar etmeyin!!!

AdaM giBi KoNUş ÇaRŞı BURDa!!!

Baslatma carsindanda pazarindanda,
ilk once adam gibi konusmayi ogren.