Canon'un PowerShot A560 IS ve A570 IS modelleri, 7.1 megapiksellik CCD, 4x optik zum objektif, Yüz Tanıma Teknolojisi ve ISO 1600 ışık hassasiyeti özellikleri ile dikkat çekiyor.


Canonun PowerShot A560 IS ve A570 IS modelleri, 7.1 megapiksellik CCD, 4x optik zum objektif, yüz tanıma teknolojisi, ISO 1600 ışık hassasiyeti ve kırmızı göz düzeltme özellikleri ile partilerde ve kalabalık mekanlarda mükemmel portre ve grup resimleri çekmeye olanak sağlıyor.

Canonun Türkiye pazarına giren son ürünleri olan modeller, üstün Canon teknolojilerini DIGIC III görüntü işlemcisiyle kullanıcıların hizmetine sunuyor. Bu gelişmiş görüntü işlemcileri sayesinde Face Detection (Yüz Tanıma) AF/AE/FE ve gelişmiş noise azaltıcı sistemler kullanılabiliyor. Yüz Tanıma teknolojisi, fotoğraflanan karedeki dokuz adete kadar insan yüzünü tespit ederek, yüzlerini gölgelerden arındırırarak en net ve en iyi pozlanmış şekilde fotoğraflanmasını sağlıyor. Giyilen kıyafetin rengi ve arka plandan makineyedüşen ışık gibi nedenlerle karanlık çıkabilen ten rengi, yüz tanıma özelliğiyle aydınlık ve net bir şekilde fotoğraflanabiliyor.

Canon PowerShot A560 IS2.5 inç LCD ekrana sahip olan cihazların kırmızı göz giderme özelliği ise izleme modunda kullanıcıların kamera bünyesinde herhangi bir işlem yapmalarına gerek bırakmadan fotoğraflardaki kırmızı göz etkilerini otomatik olarak ortadan kaldırıyor.

Canon PowerShot A570 IS dijital fotoğraf makinesinin optik görüntü sabitleme özelliği, loş ışıklı ortamlarda en yüksek zum seviyesinde dahi sarsıntı etkisinden korunmuş fotoğraflar çekilmesine olanak tanıyor.

PowerShot A540 IS modelinin yerini alan Canon PowerShot A560 IS modeli ise, görüntü sabitleme özelliği dışında, A570in bütün özelliklerini barındırıyor. Türkçe menüye sahip ürünlerden 165 gram (pil hariç) ağırlığındaki PowerShot A560 IS 253 euro+KDV, 175 gram (pil hariç) ağırlığındaki PowerShot A570 IS ise 338 euro+KDV fiyatla satılıyor

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 552
favori
like
share
Sindy Tarih: 20.06.2007 10:11
tesekkurler Okan