Intel Centrino Duo Mobil Teknolojisine sahip olan Datron Aero Special Edition, barındırdığı özelliklere göre cazip 1459 dolar+KDV'lik fiyat etiketi ile dikkat çekiyor.Intel Centrino Duo mobil teknolojisine sahip Datron Aero Special Edition TWA20MF6WF5VP6, 2 GHz hızında Core 2 Duo T7200 işlemciye ve Vista Home Premium işletim sistemine sahip.

Ürünün 15.4 inç büyüklüğündeki ekranı, 1280x800 piksel çözünürlük sunuyor. Nvidia GeForge 7400 Go, 512 MB ekran kartı, 3 boyutlu oyun ve uygulamalarda Windows Vista altında yüksek performans sunuyor. Multimedya tarafındaki bu güce, çift katmanlı DVD Super Multi optik sürücü, 2 GB bellek ve 5400 RPM hıza sahip 160 GB kapasitesindeki sabit disk eşlik ediyor.

Taşınabilirliğin günümüzde en önemli gerekliliklerinden olan kablosuz iletişim, Datron dizüstünde yer alan entegre 802.11.a,b,g uyumlu WLAN ve Bluetooth desteği ile kullanıcıların hem diğer bilgisayarla iletişimini hem de cep telefonu,PDA, yazıcı gibi pek çok çevre bileşeniyle iletişimini sağlıyor.

MMC, SD, MS destekli 3'ü-1-yerde kart okuyucu ile özellikle dijital video ve fotoğraf kameralarından data aktarmak kolaylaşıyor. 4 adet USB 2.0 ve bir adet Firewire portu çevre birimleriyle bağlantı kurmayı kolaylaştırıyor.

Üründe, hem DVD+RW hem de DVD-RW formatlarını destekleyen çift katman destekli DVD yazıcı bulunuyor. 2.7 kg ağırlığındaki dizüstü, 3 saate kadar kullanıma olanak sağlıyor. Barındırdığı özelliklerine göre 1459 dolar+KDV lik cazip bir fiyat etiketi bulunan Datron Aero Special Edition ı Vatan Bilgisayar'dan 30 Hazirana kadar Finansbank kredi kartı ile alan tüketiciler, 3 gece 4 gün 2 kişilik tatil hakkı kazanıyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 488
favori
like
share