Gençlerin nabzını tutmayı bilen Levi's, adını taşıyan cep telefonunda moda ve teknolojiyi birleştirerek yine bu kitleyi hedefleyen bir aksesuar çıkarıyor.


Levi's, gençler için ürettiği ürün ve aksesuarlarının yanına çelik gövdeli bir de cep telefon ekliyor. Mobil durumdayken sesli iletişim, müzik keyfi, resim ve video paylaşımı gibi özellikler getiren telefon, gençlik modası ve teknolojiyi birleştiriyor.
Ürünlerindeki genel çizgisini telefona da yansıtan Levi's, telefonda kompakt tasarımı öne çıkarıyor. İnce yapısı ile kot pantolonun arka cebine kolayca yerleştirilebilen telefon, inceliğine rağmen üst kısmında bulunan çelik kısmı ile darbelere karşı dayanıklı bir duruşa sahip. Bunun yanısıra kendine özgü ayrılabilir zinciri bulunan telefon, aynı zamanda gençlerin sık kullandığı zincir aksesuarının bir tamamlayıcısı oluyor.
Levi's cep telefonunun, metalik gümüş, siyah ve bakır renk seçenekleri bulunuyor. Bunun yanısıra,önümüzdeki moda dönemi için telefonun aynalı ekranı bulunan modellerinin de tasarlandığı belirtiliyor.
Paris'teki ModeLabs Group tarafından lisanslanan cep telefonu, eylül ayında Avrupa'daki bazı mağazalarda satışa çıkacak.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 540
favori
like
share
matrakSsS Tarih: 23.06.2007 20:03
mokia da pantolon üretir :9:
tekkursun68 Tarih: 22.06.2007 11:55
akkilica