Kîmî olumlu, kîmî olumsuz gelîşmelerle hâfızâlârımızda yer edecek bîr yılı dâhâ gerîde bırakıyoruz. Her yılbâşındâ olduğu gîbî, 2018’da yenî umutlâr ve beklentîlerle gîrmekteyîz. Bu vesîleyle, hepînîzîn yenî yılını en îçten dîleklerîmle kutluyorum.

İslam sancağının dahada yukseldiği 31 Aralık Mekke’nin Fethi kutlu olsun….

Düşsüz büyük şeyler yâpılâmâz. yılında tüm düşlerînîzîn gerçekleşmesî dîleğîyle..

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Bîtîrdîğîmîz yılı âcılârımızla, sevînçlerimizle gerîde kalıyor. Umârım Yenî Yıl size dâhâ fâzlâ umut, dâhâ fâzlâ sevinç ve dâhâ fâzlâ mutluluk getîrîr. Mutlu Seneler…

îsteklerîmîzîn gerçekleşeceği bir yıl dîleğîyle.

Zamanı Yapamayacağımızı şeyleri Istemekle Geçirdiğimiz Söylenir. Oysa Gücümüz Tüm Zamanları Zorlar. Yeter Ki Kendimize Ve Dostlarımızın Gücüne Inanalım. Yeni Yılda Inancımızı Pekiştirmemiz Ve Mutlu Olmamız Dileklerimle.

Yeniyılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Günah olmayacak kadar masum Köle olmayacak kadar özgür Unutulmayacak kadar derin ve Tek başına yaşanmayacak kadar zorsa BIRLIKTE NICE YILLARA..

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

”Allah’ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, sevdiklerimi ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et.”

Güle güle 2017 hoşgeldin 2018 Nice yıllara inşallah bu yıla sağlıklı,mutlu ve şanslı olarak girersiniz.

“Sizlere şeker gibi tatlı bir yıl, masalsı anılar diliyorum… Mesafeler engel değil, sizi uzaktan da çok seviyorum! Mutlu yıllar!”

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hıç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2018 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hıç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. Yeni yıl size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele.. MUTLU YILLAR !!!

Nerede yaşam varsa, orada ümit vardır. Tüm ümit ve başarılar yeni yılda senin olsun!

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle ..

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

Her dilde ayni guzel dilekleri ifade eden mesajlardir. yeni yiliniz kutlu olsun….

Dün rüya, yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni hicri yılınız mübarek olsun.”

1 yıl daha geçti tebrik edermisin kendini şimdiden. çünkü yeni yılını kavga etmeden,küfür etmeden geçireceğine inanıyorum yeni yılını kutluyorum nice yıllara!

yine geçti bir yıl boş ver yeni yılınız kutlu olsun

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2018 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle..

alıntı..

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 431
favori
like
share
MAIN-BOARD Tarih: 05.01.2018 19:40
Tebrikler!
Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.
Ödüllü Paylaşımlar
Knnk.snn Tarih: 29.12.2017 09:05
Vavv !!!!