Ne yapacağım ne edeceğim nasıl bu aşkı sonlandıracağım yüreğimde bilmiyorum.içime attıkça içimde birikip zarar veriyor bedenime.yüreğim isyan ediyor sanki neden bu aşk yarım kaldı diye koşsana sevdanın peşinden diye;susturamıyorum yüreğimi ne dediysem sevdalarda imkansızlık yoktur diyor içime bir umut bırakıyor her defasında.
içimde bi umut hala seni bekliyorum bekleyeceğim.belki içinden diyorsun unutursun unutursun belki sen unutursun ama ben asla.ölene dek seni seveceiğim... olurda yüreğime sevda daha düşerse bilki senden çok sevmeyecek yüreğim sen bambaşkasın benm için.hergece gözlerin bakışın aklıma geldikçe isyan ediyorum allahıma sitem ediyorum neden sevenler kavuşmaz yarabbim diyorum!! sessiz kalıyor tüm yeryüzü biranda sanki beni sevdamı dinlercesine...öpüşün hala yanağımda duruyor aynaya bakıp öptüğün yeri okşuyorum hayalinle konuşuyorum sen varmışsın gibi bir an heycanlanıyorum kalp atışlarım hızlanıyor sora birden gözlerime yaş doluyor ağlıyorum çünkü sen yoktun olmadın olmayacaksın da ne bugun ne yarın hiç benm olmayacak beni sevmeyeceksin.ellerine başka eller değecek yüreğini başka sevdalar dolduracak.öpüşünün mutluluğunu başkası tadacak sevdana eller sahip olacak bunları düşünrerk yaşamak nedir sen bilirmsn _? sevdiğinn yanında olmaması elini uzattığında elini tutamamak,gözlerin ufukta son bulması ne demek bilirmsn birtanem_?

Birgün bana dönermsn birtanem severmsn sende beni deli gibi tutarmsn ellerimden koşarmıyız liseli aşıklar gibi sahillerde.bilirsn değirmendere aşıklar kentidir sevgiliisini alan sahile koşar manzarada sevdiğyle zaman geçirir sen bilirsn.her sevgili gördüğümde aklıma sen geliyorsun diyorum nden biz neden ayrılık bizde(

Bu gece yine içim yanıyor çünkü yarın ayrılıyoruz.ne kadar görüşürz desekte işteki kadar olmaz işe gelmemde bi amaç vardı sen varken.sen akşam olsada gitsek dedikçe ben olmsa akşam die dua ederdm içimden akşam oluncada sabah olsun die.

demiştim yaa geçen gün rüyamda seni gördüm sevmediğin biriyle evleniyordun belkide seviyordun ama bakışların beni sevdiğini sölüyodu.ben se salonun kapısından bakp sevdama ağlıyordum içli içli nikah memuru soruları sormaya baladığında beni gördün bense ağlayarak sana bakıyordum bir an içim ürperdi ne yapcağımı bilemedm hayır durun desem olmaz göz göre göre gitmenede göz yumamazdm sora bana bakarak iki damla göz süsüldü gözlerinden ve "EVET" dedin kalbime birinci hançeri sapladn sora sıra imzalara gelmişti hala bi umudum vardı belki hani ... diye tekrar gözlerime baktın sora bir iki damla daha daha gözlerinden yaş damladı bense hışkırmaktan ağlamaktan çılgına dönmüştüm göz göre göre elim kolum bağlı gidişini seyrettm sora attın imzayı bense koştup gittm eve ardından daha fazla dayanamazdm.kapattım odama kendimi bağıra bağıra ağladm "NEDEN" diye bağırdım saatlarce,kahrettm kendime bi sevdana sahip çıkamadn diye sabaha kadar ağladm sora birden uyandm.ve baktım gözlerim gerçekten yaşlıydı.yorulmuşum yatakta.sora biraz kendimi topladm ve sensizliği düşündüm tekrar.daha sonra aklıma geldi butun bu gördüklerim en kısa zmanda gerçek olcak ben ne yapacağım die.

sende çok sevseydin engel olurdun bu nedensiz gidişe herşeye durdura bilirdn hayatta imkansız bişe olmadığını sende biliyorsun. belki böylece bizde imkansız olmazdık yok olmazdık nedensizce.

Ben bu satırları yazarke sen uyuyorsun biliyorum benm uykularımda senn olsun bitanem sen mutlu ol buda yeter bana mutlu olduğunun haberini alayım bu bana yeter sevmesende bilmesende görmesende BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖLENE KADARDA SEVECEĞİM ELVEDA BİRTANEM....!!!!!

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 469
favori
like
share
crazykaos1 Tarih: 19.07.2007 08:20
ellerine sağlıq
BaL Böcüğü Tarih: 24.06.2007 04:24
[COLOR=hotpink]..Sana oLan sevqim sOnsuz..

yüreqine saqLik OKaN..
okurken uzakLara daLamak eLde deqiL..
qercekten ayriLik acisi cekenLer ßiLirLer ,
ßunun ya$arken öLmek oLduqunu..
Yüreqin det qörmesin emi :3: