[COLOR=burlywood][COLOR=chocolate]Oyuncu ve manken Tolgahan Sayışman, "Kimse beni beğenmek zorunda değil. İşime saygı duysun yeter" dedi.CarrefourSa Maltepe Park Alışveriş Merkezinde her hafta Salı günleri gerçekleşen Park Sohbetlerinin bu haftaki konuğu dünyanın en yakışıklı erkeği seçilen Tolgahan Sayışman oldu. Yakışıklı olduğu kadar dünya çapında elde ettiği başarılarıyla da adından sık sık söz ettiren ünlü manken ve oyuncu Tolgahan Sayışman, sohbet boyuca mütevazi tavırlarıyla alışveriş merkezi ziyaretçilerinin hayranlığını kazandı.

[COLOR=chocolate]Manhunt seçilmek için fizik önemli değil, genel kültür olmalı
2005 yılında dünyanın en saygın yarışması olan Manhunt Internationalda birinci olan Tolgahan Sayışman, Park hayranlarının sorularını büyük içtenlikle cevapladı. Ünlü manken Sizce niçin dünyanın en yakışıklı mankeni seçildiniz sorusuna Fiziksel olarak istenenler bende mevcuttu ama yarışma da sadece dış görünüme bakılmıyor. Genel kültür çok önemliydi. İnsanlara sıcaklık duygusunu vermek gerekiyordu. Bunlar benim birinci olmamı sağladı dedi. İlk birinci olduğu zamanlarda yolda yürürken insanlar tarafından incelendiğini, eleştiri boyutunda yorumlara maruz kaldığını söyleyen ünlü manken, Bu mu seçilmiş, benim oğlum daha yakışıklı gibi yorumlarla çok karşılaştığını dile getirdi. Güzellik göreceli kavramdır diyen başarılı manken, Kimse beni beğenmek zorunda değil ama benim dünya çapında kazandığım birçok ödül var ve ben bunlara saygı duyulmasını istiyorum diyerek kendisini eleştirenlere gönderme yaptı.

[COLOR=chocolate]Türkiye;de ki Magazin Anlayışına Kurban Olmayacağım
Magazin dünyasında çok fazla yer almayan ünlü manken ve oyuncu Tolgahan Sayışman, Türkiyede magazin ile paparazziliğin karıştırıldığının ve asla Türkiyede ki magazin anlayışına kurban gitmeyeceğini dile getirdi. Mankenler dünyasında yaşanılan kavgalar ve aşklar üzerine konuşmak istemeyen ünlü manken, Ben podyum dünyası hakkında yorum yapmak istemiyorum, eğer yorum yaparsan olayların içine girmiş olurum dedi. Ama işini çok güzel yapan manken arkadaşlarımız var dedi.

Kan kardeşim Kenan İmirzalıoğlunun yolunu takip etmek istiyorum
Sohbet boyunca sevenlerin sorularını yanıtlayan ünlü manken Tolgahan Sayışman, kendinize kimleri örnek alıyorsunuz sorusu karşısında, İşini güzel yapan birçok kişi var ama benim izlemek istediğim yol Kenan İmirzalıoğlunun yolu. Kenan İmirzalıoğlu benim kan kardeşim ve gerçekten harika bir insan. O çok başarılı bir mankendi ardından çok güzel projelerde yer aldı ve gerçekten saygı duyulan bir kişi diyerek kan kardeşini Park Sohbetlerinde bol bol övdü.

[COLOR=chocolate]Zamane kızları erkeklere cüzdan gözüyle bakıyorlar
Yakışıklı, genç ve başarılı olan ünlü manken ve oyuncu özel hayatıyla ilgili soruları büyük içtenlikle cevapladı. Evlenmeyi düşünüyor musunuz ve sevgiliniz var mı sorularını dertli bir şekilde yanıtlayan ünlü manken Bir sevgilim yok. Ama benim için aile kavramı çok önemli. Sevdiğim ve sevildiğim, ailemin kabul ettiği ve onun ailesinin beni kabul edeceği birisi çıkarsa karşıma evlenirim. Ama ne yazık ki bu devirde kızlar için para çok önemli bir yerde. Genç kızlar evlenecekleri erkeklere cüzdan gözüyle bakıyorlar. Bu yüzden benim pek kızlara güvenim yok. diyerek kızlarla ilgili düşüncelerini dile getirdi. Evleneceği kızın ünlü olmasını asla istemediğini söyleyen yakışıklı manken, alışveriş merkezinde bulunan genç kızlar tarafından büyük alkış aldı. Evleneceği kızın kendisine güvenmesi gerektiğini söyleyen ünlü manken İşim gereği çevremde hep güzel kızlar var. Benim evleneceğim kişi kendine güvenmeli ki ilerleyen zamanlarda işimle ilgili problemler çıkmasın. Bu yüzden evleneceğim kişinin ilişkimiz için öncelikle kendisine güvenmesi gerekiyor dedi.

[COLOR=chocolate]Hollywoodda eğitim alacağım
Kış sezonu içerisinde iki önemli TV dizisinde rol aldığını ama bu dizilerin Reytingler yüzünden kalktığını söyleyen ünlü oyuncu, Dizilere yaklaşık bin kişinin emeği geçiyor ama ne yazık ki birden yayından kaldırılınca o bin kişiyle birlikte yıpranıyorsunuz. Sizde dizinin görünen yüzü olduğunuz için bundan daha çok sorumluluk duyuyorsunuz. Bu kış bu yüzden çok yıprandım. Şimdi ise ara veriyorum ve Amerikaya gidiyorum. Çünkü oradan çok güzel bir teklif geldi. Hem mankenlik kariyerim için hem de oyunculuk kariyerim için çok ciddi çalışmalar yapacağım, diyerek kendi adına çok ciddi kararlar aldığını vurguladı

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1304
favori
like
share
hallavye Tarih: 26.06.2007 08:03
[COLOR=coral]Yolu açık olsun ne diyelim :85: