7 TEMMUZ CUMARTESİ

FB TV


08:00 SPORFİT 10.BÖLÜM

08:30 ÇİZGİ FİLM (Karagöz) 16-17. BÖLÜM

09:00 SPORTİF (BOKS ŞUBESİ)

09:30 GÜNAYDIN FENERBAHÇE CANLI

10:30 HER ŞEYİN BAŞI (İpek Karadağ)

11:00 DÜNYA KUPASI ÖZEL TEKRAR

12:00 SPOR MAGAZİN

13:00 HABER

13:30 FENERBAHÇE DOĞUŞ – BROSE BAMBERG (09.02.2018) TEKRAR

15:00 GÜNCEL (Fatma Yıldırım)

15:30 HABER

16:00 DÜNYA KUPASI ÖZEL CANLI

17:00 SİNEMA SİNEMA

17:30 HABER

18:00 ŞÜKRÜ BİRAND SİZLERLE (Rutkay Aziz)

19:00 GÜNCEL (Caner Dengin)

19:30 HER ŞEYİN BAŞI (İpek Karadağ)

20:00 HABER

20:30 YARININ YILDIZLARI (FENERBAHÇE YÜZME OKULU)

21:00 FENERBAHÇE DOĞUŞ – EA7 MILANO (22.02.2018) TEKRAR

22:30 GÜNCEL (Sıla Çalışkan)

23:00 DÜNYA KUPASI ÖZEL CANLI

00:00 HABER

01:00 DÜNYA KUPASI ÖZEL TEKRAR

02:00 FENERBAHÇE DOĞUŞ – EA7 MILANO (22.02.2018) TEKRAR

03:30 SİNEMA SİNEMA

04:00 HABER TEKRAR

05:00 MUSIC BOX

05:30 SAKARYA BŞ. BASKETBOL - FENERBAHÇE DOĞUŞ (25.05.2018)

07:00 HABER TEKRAR



8 TEMMUZ PAZAR

FB TV

08:00 SPORFİT 11.BÖLÜM

08:30 ÇİZGİ FİLM (Karagöz) 18-19. BÖLÜM

09:00 YARININ YILDIZLARI (FENERBAHÇE YÜZME OKULU)

09:30 GÜNAYDIN FENERBAHÇE CANLI

10:30 DÜNYA KUPASI ÖZEL TEKRAR

11:30 ŞÜKRÜ BİRAND SİZLERLE (Rutkay Aziz)

12:30 FAST & BOLD 167. BÖLÜM

13:00 HABER

13:30 GÜNCEL (Sıla Çalışkan)

14:00 FENERBAHÇE DOĞUŞ – EA7 MILANO (22.02.2018) TEKRAR

15:30 HABER

16:00 SPORTİF (BOKS ŞUBESİ)

16:30 MUSIC BOX

17:00 YARININ YILDIZLARI (FENERBAHÇE YÜZME OKULU)

17:30 HABER

18:00 GÜNCEL (Fatma Yıldırım)

18:30 SİNEMA SİNEMA

19:00 KUPALARIN KUPASI 11. BÖLÜM

20:00 HABER

20:30 HER ŞEYİN BAŞI (İpek Karadağ)

21:00 ZALGIRIS KAUNAS – FENERBAHÇE DOĞUŞ (09.03.2018) TEKRAR

22:30 GÜNCEL (Caner Dengin)

23:00 FAST & BOLD 167. BÖLÜM

23:30 KUPALARIN KUPASI 13. BÖLÜM

00:00 HABER

01:00 ŞÜKRÜ BİRAND SİZLERLE (Rutkay Aziz)

02:00 GÜNCEL (Sıla Çalışkan)

02:30 KUPALARIN KUPASI 14. BÖLÜM

03:30 SİNEMA SİNEMA

04:30 HABER

05:00 HER ŞEYİN BAŞI (İpek Karadağ)

05:30 FENERBAHÇE DOĞUŞ – BANVİT (28.05.2018) TEKRAR

07:00 HABER


9 TEMMUZ PAZARTESİ

FB TV



08:00 SPORFİT 12.BÖLÜM

08:30 ÇİZGİ FİLM (Karagöz) 20-21. BÖLÜM

09:00 SPORTİF (BOKS ŞUBESİ)

09:30 GÜNAYDIN FENERBAHÇE CANLI

10:30 YARININ YILDIZLARI (FENERBAHÇE YÜZME OKULU)

11:00 ZALGIRIS KAUNAS – FENERBAHÇE DOĞUŞ (09.03.2018) TEKRAR

12:30 MUSIC BOX

13:00 HABER

13:30 GÜNCEL (Caner Dengin)

14:00 DÜNYA KUPASI ÖZEL CANLI

15:00 SPOR TOTO SÜPER LİG FİKSTÜR ÇEKİMİ CANLI

15:30 HABER

16:00 7'DE DOKUZ CANLI

16:30 SİNEMA SİNEMA

17:00 HER ŞEYİN BAŞI (İpek Karadağ)

17:30 HABER

18:00 YARININ YILDIZLARI (FENERBAHÇE YÜZME OKULU)

18:30 FAST & BOLD 167. BÖLÜM

19:00 SPOR MAGAZİN

20:00 HABER

20:30 FENERBAHÇE DOĞUŞ – MACCABI FOX (20.03.2018) TEKRAR

22:00 DÜNYA KUPASI ÖZEL

23:00 7'DE DOKUZ TEKRAR

23:30 KUPALARIN KUPASI 8. BÖLÜM

00:00 HABER

01:00 SPOR MAGAZİN

02:00 DÜNYA KUPASI ÖZEL

03:00 KUPALARIN KUPASI 10. BÖLÜM

04:00 HABER TEKRAR

05:00 FENERBAHÇE DOĞUŞ – BANVİT (28.05.2018) TEKRAR

07:00 HABER TEKRAR




Beğeniler: 78
Favoriler: 32
İzlenmeler: 1390
favori
like
share
MAIN-BOARD Tarih: 07.07.2018 13:20
Tebrikler!
Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.
Ödüllü Paylaşımlar