14 EYLÜL CUMA

FB TV

08:00 SPORFİT 8.BÖLÜM

08:30 ÇİZGİ FİLM (Yağmur Damlası) 3.BÖLÜM

09:00 OLİMPİK SPORLAR (Selma Rodopman)

09:30 GÜNAYDIN FENERBAHÇE CANLI

10:30 YAKIN TAKİP CANLI

11:00 STAT TURU TANITIM CANLI

11:30 GÜNCEL (Bahar Toksoy Guidetti – Merve Dalbeler)

12:00 GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ (KONYASPOR)

13:00 HABER

13:30 PERSPEKTİF

14:30 SPOR MAGAZİN

15:00 GÜNCEL (Caner Dengin – Ahmet Karataş)

15:30 HABER

16:00 OLİMPİK SPORLAR (Selma Rodopman)

16:30 FAST & BOLD 171. BÖLÜM

17:00 YAKIN TAKİP TEKRAR

17:30 HABER

18:00 GÜNCEL (Ulaş Kıyak – İzzet Ünver)

18:30 GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ (KONYASPOR)

19:30 GÜNCEL (Fatma Yıldırım – Dicle Nur Babat)

20:00 HABER

20:30 PERSPEKTİF

21:00 KONYASPOR – FENERBAHÇE (03.10.2003) TEKRAR

23:00 GÜNCEL (Bahar Toksoy Guidetti – Merve Dalbeler)

23:30 YAKIN TAKİP TEKRAR

00:00 HABER

01:00 KONYASPOR – FENERBAHÇE (03.10.2003) TEKRAR

02:30 YAKIN TAKİP TEKRAR

03:00 SPOR MAGAZİN

04:00 HABER

05:00 FAST & BOLD 172. BÖLÜM

05:30 BASKONIA - FENERBAHÇE DOĞUŞ (26.04.2018) TEKRAR

07:00 HABER TEKRAR


15 EYLÜL CUMARTESİ

FB TV

08:00 SPORFİT 9.BÖLÜM

08:30 GÜNCEL (Fatma Yıldırım – Dicle Nur Babat)

09:00 YAKIN TAKİP TEKRAR

09:30 GÜNAYDIN FENERBAHÇE CANLI

10:30 KONYASPOR – FENERBAHÇE (03.10.2003) TEKRAR

12:30 GÜNCEL (Bahar Toksoy Guidetti – Merve Dalbeler)

13:00 FENERBAHÇE – ATİKER KONYASPOR U17 LİGİ CANLI

14:45 HABER

15:00 FENERBAHÇE – ATİKER KONYASPOR U19 LİGİ CANLI

17:00 PERSPEKTİF

17:30 HABER

18:00 SPOR MAGAZİN

19:00 GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ (KONYASPOR)

20:00 HABER

20:30 KONYASPOR – FENERBAHÇE (18.10.2010) TEKRAR

22:30 FENERBAHÇE – ATİKER KONYASPOR U17 LİGİ TEKRAR

00:00 HABER

01:00 KONYASPOR – FENERBAHÇE (18.10.2010) TEKRAR

02:30 FENERBAHÇE – ATİKER KONYASPOR U19 LİGİ TEKRAR

04:00 HABER TEKRAR

05:00 FAST & BOLD 170. BÖLÜM

05:30 FENERBAHÇE DOĞUŞ – ZALGIRIS KAUNAS (18.05.2018) TEKRAR

07:00 HABER TEKRAR


16 EYLÜL PAZAR

FB TV


07:45 KONYASPOR – FENERBAHÇE (03.10.2003) TEKRAR

09:30 GÜNAYDIN FENERBAHÇE CANLI

10:30 GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ (KONYASPOR)

11:30 FAST & BOLD 173. BÖLÜM

12:00 FENERBAHÇE – BEŞKİTAŞ U16 LİGİ CANLI

13:45 HABER

14:00 FENERBAHÇE – ATİKER KONYASPOR U19 LİGİ TEKRAR

15:45 HABER

16:00 KONYASPOR – FENERBAHÇE (18.10.2010) TEKRAR

17:45 HABER

18:00 GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ (KONYASPOR)

19:00 MAÇ BAŞLIYOR (ATİKER KONYASPOR – FENERBAHÇE) CANLI

20:00 MAÇ HAVASI (ATİKER KONYASPOR – FENERBAHÇE) CANLI

22:00 MAÇIN ARDINDAN (ATİKER KONYASPOR – FENERBAHÇE) CANLI

23:00 GÜNCEL (Bahar Toksoy Guidetti – Merve Dalbeler)

23:30 FAST & BOLD 173. BÖLÜM

00:00 HABER

01:00 MAÇIN ARDINDAN (ATİKER KONYASPOR – FENERBAHÇE) TEKRAR

02:00 FENERBAHÇE – BEŞKİTAŞ U16 LİGİ

03:30 GÜNCEL (Fatma Yıldırım – Dicle Nur Babat)

04:00 HABER

05:00 OLİMPİK SPORLAR (Selma Rodopman)

05:30 FENERBAHÇE DOĞUŞ – REAL MADRID (20.05.2018) TEKRAR

07:00 HABER


17 EYLÜL PAZARTESİ

FB TV

08:00 SPORFİT 11.BÖLÜM

08:30 PERSPEKTİF

09:00 GÜNCEL (Bahar Toksoy Guidetti – Merve Dalbeler)

09:30 GÜNAYDIN FENERBAHÇE CANLI

10:00 FENERBAHÇE KOLEJİ 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ TÖRENİ CANLI

11:00 MAÇIN ARDINDAN (ATİKER KONYASPOR – FENERBAHÇE) TEKRAR

12:00 GÜNCEL (Fatma Yıldırım – Dicle Nur Babat)

12:30 FAST & BOLD 173. BÖLÜM

13:00 HABER

13:30 FENERBAHÇE – BEŞKİTAŞ U16 LİGİ TEKRAR

15:00 YARININ YILDIZLARI (ALTYAPI SEÇMELER)

15:30 HABER

16:00 7’DE DOKUZ CANLI

16:30 FUTBOL ALTYAPI

17:00 TIMELINE CANLI

17:30 HABER

18:00 MAÇIN ÖYKÜSÜ (ATİKER KONYASPOR – FENERBAHÇE)

18:30 7’DE DOKUZ TEKRAR

19:00 SPOR MAGAZİN

20:00 HABER

20:30 YARININ YILDIZLARI (ALTYAPI SEÇMELER)

21:00 CAN BARTU İLE FUTBOL GÜNDEMİ

22:00 TAM SAHA PRESS

23:30 MAÇIN ÖYKÜSÜ (ATİKER KONYASPOR – FENERBAHÇE)

00:00 HABER

01:00 TAM SAHA PRESS TEKRAR

02:30 SPOR MAGAZİN

03:30 CAN BARTU İLE FUTBOL GÜNDEMİ

04:30 HABER TEKRAR

05:30 EA7 MILANO - FENERBAHÇE DOĞUŞ (19.10.2017) TEKRAR

07:00 HABER TEKRAR


Beğeniler: 47
Favoriler: 16
İzlenmeler: 796
favori
like
share