30 KASIM CUMA


TV'De SporEkran


FUTBOL
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adanaspor - Hatayspor | Bein Sports Max 1
19:30 | Rusya Premier Ligi | Rubin Kazan - Dinamo Moskova | Match TV Russia
20:00 | Spor Toto Süper Lig | A.Konyaspor - A.Alanyaspor | Bein Sports 1
20:00 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Ankaragücü | Bein Sports 2
22:30 | Almanya Bundesliga | Düsseldorf - Mainz | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV
22:45 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Nantes | Bein Sports Max 1
23:00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Wolves | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport
23:00 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Eibar | Bein Sports 2 / CBC Sport

BASKETBOL
14:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Çankaya Üni. - İstanbulgücü | TBF TV Youtube
16:00 | Basketbol 1. Ligi | OGM Orman - Bursaspor | Bursaspor Youtube
20:00 | THY Euroleague | Khimki Moskova - Panathinaikos | Bein Sports 4
20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Baskonia | Bein Sports 3 / beIN Sports Haber
22:30 | THY Euroleague | Olympiakos - Buducnost | Bein Sports 4
23:00 | THY Euroleague | Barcelona Lassa - Fenerbahçe | Bein Sports 3
03:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Washington Wizards | NBA TV
04:00 | NBA | SA Spurs - Houston Rockets | S Sport / S Sport Plus
06:30 | NBA | LA Lakers - Dallas Mavericks | NBA TV

VOLEYBOL
18:00 | TVF Efeler Ligi | Tokat Plevne - İnegöl Bld. | TRT Spor

HENTBOL
20:00 | Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri | Makedonya - Azerbaycan | Makedonya Hentbol fed Youtube
20:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Sırbistan - Polonya | Spor Smart
22:00 | Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri | Türkiye - İzlanda | Makedonya Hentbol fed Youtube
23:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Danimarka - İsveç | Spor Smart

AMERİKAN FUTBOLU
04:00 | NCAA Amerikan Futbolu | Washington - Utah | FOX Sports HD

DÖVÜŞ SPORLARI
22:00 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Alt Müsabakalar | Fight Box
00:30 | King of Kings Dövüş Turnuvası | D.Trallero - D.Er Ramy | Fight Box
06:00 | UFC Dövüş Serisi | R.Dos Anjos - K.Usman | S Sport Plus

ESPOR
20:00 | Espor Zula Süper Lig | Outlaw - Vengeance | Zula Youtube
22:00 | Espor Zula Süper Lig | Gamers OF - MODZ | Zula Youtube

ÇİM HOKEYİ
14:30 | Çim Hokeyi erkekler Dünya Kupası | Avustralya - İrlanda | Bein Sports 3
16:30 | Çim Hokeyi erkekler Dünya Kupası | İngiltere - Çin | Bein Sports 3

DİĞER SPORLAR
20:35 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
22:15 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
00:00 | Binicilik Longines Masters | Paris | Eurosport
20:30 | Pist Bisikleti Dünya Kupası | Berlin | Eurosport 2
12:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
14:00 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
16:15 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
17:30 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
01:00 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport 2
02:15 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport 2
19:30 | FIA Uluslar Kupası | Bahreyn | Eurosport 2
11:00 | U16 Dünya Satranç Olimpiyatları | Konya | Satranç Federasyonu Youtube

TV PROGRAMLARI
11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor
13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | beIN Sports Haber
13:30 | Tenis Programı | Tenis Dünyası | TRT Spor
14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport / S Sport Plus
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | A Spor
14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor
14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
14:00 | Futbol Programı | La Liga Show | beIN Sports Haber
14:30 | Futbol Programı | Ligue 1 Show | beIN Sports Haber
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
15:00 | Basketbol Programı | NBA'de Bugün | Tivibu Spor
16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor
16:00 | Futbol Programı | Avrupa Ligi Özetler | Bein Sports 1
16:40 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor
17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor
18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
19:00 | Futbol Programı | beIN Santra | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
19:03 | Spor Programı | Ana Haber | BJK TV
19:05 | Spor Programı | Ana Haber | GS TV
19:07 | Spor Programı | Ana Haber | FB TV
20:00 | Spor Programı | Ana Haber | TRT Spor
20:30 | Spor Programı | Ajans Saati | TRT Spor
21:00 | Futbol Programı | Artı Futbol | A Spor
21:00 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
22:00 | Futbol Programı | Başlama Vuruşu | TRT Spor
22:00 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
22:00 | Futbol Programı | beIN Santra | Bein Sports 1
22:30 | Futbol Programı | Lig Özetleri | beIN Sports Haber
23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
23:00 | Basketbol Programı | Maç Havası | FB TV
00:00 | Futbol Programı | İleri Üçlü | TRT Spor
00:30 | Spor Programı | Son Sayfa | A Spor
01:00 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
01:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor

Beğeniler: 49
Favoriler: 26
İzlenmeler: 876
favori
like
share
MAIN-BOARD Tarih: 04.12.2018 12:00
Tebrikler!
Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.
Ödüllü Paylaşımlar