20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Beşiktaş - Malmö | Bein Sports 1 / CBC Sport / Arena Sport 3
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Akhisarspor - Standard Liege | Bein Sports 4 / La deux
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Rennes - Astana | Idman TV / QazSport / Match Futbol 2 / RMC Story
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Villarreal - Spartak Moskova | Bein Sports beIN Connect / Varzish Sport / İRİB TV3 / Arena Sport 2 / Match Premier
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | MOL Vidi - Chelsea | İRİB Varzesh / Arena Sport 5
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Genk - Sarpsborg 08 | Bein Sports Max 1 / Futbol 2 ukr
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Lazio - E.Frankfurt | Arena Sport 1 / TV8 Italy
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Rapid Wien - Glasgow Rangers | Bein Sports beIN Connect / Match Futbol 1
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Sevilla - Krasnodar | BNT 3 / Match TV
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | PAOK - BATE Match Futbol 3 / Belarus 5
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Dinamo Kiev - Jablonec | Futbol 1 Ukr
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Spartak Trnava - Fenerbahçe | Bein Sports 2
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Arsenal - Qarabağ | CBC Sport / Bein Sports Max 1 / Arena Sport 4 / İRİB TV3 / Match Futbol 1
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Olympiakos - Milan | Bein Sports 4 / Varzish Sport / BNT 3 / İRİB Varzesh / QazSport / Futbol 1 ukr / Belarus 5 / Match Futbol 2
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Celtic - Salzburg | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 1 / Qazaqstan TV / Match Futbol 3
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Dinamo Zagreb - Anderlecht | Arena Sport 5
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Ludogorets - FC Zurich | BNT 1 / RTS Deux HD / SRF Zwei HD / RSI La 2 HD
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Leipzig - Rosenborg | Arena Sport 3 / RTL Nitro
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Slavia Prag - Zenit | Match TV / Match Premier / Arena Sport 2
00:00 | UEFA Avrupa Ligi | Celtic - Salzburg | Bein Sports 1
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Copenhagen - Bordeaux | Match Arena
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Sporting L - Vorskla | Futbol 2 ukr / SIC
BASKETBOL
18:00 | Euroleague Kadınlar | Hatay BB - Sopron | FIBA TV
19:45 | THY Euroleague | Olympiakos - Anadolu Efes | Bein Sports 3 / SK 1
20:00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Khimki Moskova | Bein Sports Max 2 / SK 2 / Match Arena
20:30 | Euroleague Kadınlar | TTT Riga - Fenerbahçe | FIBA TV / FB TV
21:30 | THY Euroleague | Fenerbahçe - Olimpia Milano | beIN Sports Haber / SK HD
22:05 | THY Euroleague | Maccabi Fox - Baskonia | Bein Sports Max 2 /SK 3
23:00 | THY Euroleague | Real Madrid - Barcelona Lassa | Bein Sports 3 / SK 1
04:00 | NBA | Houston Rockets - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus