12 OCAK CUMARTESİ


TV DE BUGÜN SPOR


FUTBOL


11:50 | Avustralya A Ligi | Melbourne Victory - Newcastle Jets | My FootbALL Youtube / Arena Sport 2


14:00 | Asya Kupası | Vietnam - İran | KTR ( AzerSpace ) / IRIB TV3 // Arena Sport 1 / KTRK Sport / Sport UZ / IRIB Varzesh

15:00 | İspanya La Liga | Leganes - Huesca | Bein Sports 1 / CBC Sport / SK 2

15:00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Greuther Fürth | Yayıncı Belli Değil

15:30 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Arsenal | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / SK 1 / Match Futbol 1 / Futbol 1 Ukr

16:30 | Asya Kupası | Yemen - Irak | IRIB Varzesh / Arena Sport 2 / KTRK Sport / Sport UZ

17.00 | İtalya Kupası | Lazio - Novara | RAI 2 / SK3

17:00 | Hazırlık Maçı | Leipzig - Galatasaray | GS TV?

18:00 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Liverpool | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1 / Futbol 2 Ukr

18:00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Fulham | Bein Sports Max 1

18:00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Huddersfield | Bein Sports Max 2

18:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Watford | Bein Sports 4

18:00 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Southampton | Bein Sports 1

18:00 | İspanya La Liga 123 | Albacete - Sporting Gijon | La Liga 123 Youtube / SK4 /SK5

18:15 | İspanya La Liga | Valencia - Valladolid | Bein Sports 3 / CBC Sport / / Türkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 6

18:30 | Portekiz Liga NOS | Sporting Lisbon - Porto | S Sport Plus / Sport 1 ukr. / SK 3 / espn2

19:00 | Asya Kupası | Lübnan - Suudi Arabistan | KTR ( AzerSpace ) / IRIB Varzesh / Arena Sport 4 / KTRK Sport / Sport UZ

19:00 | Fransa Ligue 1 | Amiens - PSG | Bein Sports 2 / Arena Sport 3 / Match! Futbol 2 / TV5 Monde

20:00 | İtalya Kupası | Sampdoria - Milan | TRT Spor / RAI 1 / SK2

20:00 | İspanya La Liga 123 | Las Palmas - Osasuna | La Liga 123 Youtube

20:00 | İspanya La Liga 123 | Reus Deportiu - Numancia | La Liga 123 Youtube

20:30 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Newcastle | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1 / Futbol 2 ukr.

20:30 | İspanya La Liga | Girona - Alaves | Bein Sports 3 / CBC Sport / Turkmenistan Sport / SK 6

20:30 | İngiltere Championship | Millwall - Blackburn Rovers | Bein Sports 1

21:00 | Florida Cup | Sao Paulo - Ajax | Bein Sports 2 / SK 3 / espn2

22:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Bordeaux | Bein Sports 4 / Match Futbol 2

22:30 | İspanya La Liga 123 | Mallorca - Deportivo | La Liga 123 Youtube

22:30 | İspanya La Liga 123 | Real Oviedo - Tenerife | La Liga 123 Youtube

22:45 | İtalya Kupası | Bologna - Juventus | TRT Spor / RAI 1 / SK1

22:45 | İspanya La Liga | Villarreal - Getafe | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Turkmenistan Sport / Match TV / Match Futbol 3 / SK 6

00:00 | Florida Cup | Flamengo - E.Frankfurt | Bein Sports 2 / espn2 / SK 4

BASKETBOL
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep Basket - Galatasaray | Tivibu Spor 2 / SK 1

15:15 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor / SK HD

17:30 | Basketbol Süper Ligi | Türk Telekom - Banvit | Tivibu Spor / SK 2

22:00 | NCAA | Florida State - Duke | S Sport Plus

01:00 | NBA | Miami Heat - Memphis Grizzlies | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

03:00 | NBA | Orlando Magic - Boston Celtics | NBA TV

VOLEYBOL
14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Fenerbahçe Opet | TRT Spor

16:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Maliye Piyango | Voleybol TV

17:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe - Halkbank | TRT Spor

Beğeniler: 117
Favoriler: 47
İzlenmeler: 1982
favori
like
share
MAIN-BOARD Tarih: 13.01.2019 13:00
Tebrikler!
Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.
Ödüllü Paylaşımlar