6 ŞUBAT ÇARŞAMBA


TV DE BUGÜN SPOR


FUTBOL

15:00 | İran Pro League | Traktor Tabriz - Neft Ahvaz | İRİB Sahand


16:35 | Alkaas U17 Futbol Turnuvası | Raja Club - Glasgow Rangers | Al Kaas Turnuvası Web TV

18:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Y.Malatyaspor - Göztepe | a2 TV / SK 2 / MAX Sport 3 HD Bulgaria

18:45 | Alkaas U17 Futbol Turnuvası | Roma - PSG | Al Kaas Turnuvası Web TV

19:00 | Hazırlık Maçı | CSKA Moskova - Odds BK |
PFC CSKA Moscow youtibe

20:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Galatasaray - Hatayspor | a2 TV / SK 2 / MAX Sport 3 HD Bulgaria

20:30 | Almanya Kupası | Leipzig - Wolfsburg | Varzish Sport / Arena Sport 2 / Match Futbol 3 / Match Planeta

20:30 | Fransa Kupası | Villefranche - PSG | Bein Sports 2 / SK HD

22:45 | Almanya Kupası | Hertha Berlin - Bayern Münih | IRIB Varzesh /Arena Sport 3 / ARD Das Erste | HD / Match Futbol 3 / Match Planeta

22:45 | Almanya Kupası | Schalke 04 - Fortuna Dusseldorf | Arena Sport 4

22:45 | İngiltere Premier Lig | Everton - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / SK 1 / Match Futbol 1

22:45 | İskocya Premiership | Aberdeen - Rangers | / Türkmenistan Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 5 / Setanta Sport

23:00 | İspanya Kral Kupası | Barcelona - Real Madrid | Varzish Sport / IRIB TV3 / Match TV / Arena Sport 1 / GOL (Espana) / TVE LA 1 / HD

23:05 | Fransa Kupası | Rennes - Lille | Bein Max 1 / SK 3 / France 3 / HD

23:05 | Ingiltere FA Cup | West Bromwich Albion - Brighton & Hove Albion | SK HD

23:45 | Taça de Portugal | Benfica - Sporting Lizbon | RTR Internatioal

BASKETBOL
20:00 | Eurocup | Lietuvos Rytas - Monaco | Tivibu Spor 2 / SK 1

20:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Petrol Olimpija - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor

20:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Oostende - Strasbourg | FIBA ŞL Youtube / Arena Sport 4

21:00 | FIBA Europe Cup | Sigal Prishtina - Pınar Karşıyaka | FIBA TV youtibe

22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | AEK - Antwerp Giants | FIBA ŞL Youtube

03:30 | NBA | Brooklyn Nets - Denver Nuggets | NBA TV

03:30 | NCAA | Providence - Georgetown | FOX Sports HD

04:00 | NBA | Milwaukee Bucks - Washington Wizards | S Sport / S Sport Plus

VOLEYBOL
18:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Vakıfbank - Plovdiv | Spor Smart / Smart Spor HD / SK 1

18:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Dinamo M. - KSM | Match TV

19:00 | CEV Cup Kadınlar | Galatasaray HDIS - Alba Blaj | GS TV

20:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Chemik Police - Fenerbahçe | Spor Smart / Smart Spor HD

BUZ HOKEYİ
19:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Narmanspor - Zeytinburnu Bld. | Buz Hokeyi TV (tbhforgtr youtibe)

Beğeniler: 32
Favoriler: 11
İzlenmeler: 543
favori
like
share