9 ŞUBAT CUMARTESİ


TV DE BUGÜN SPOR




FUTBOL

11:00 | U17 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Kayserispor | FB TV



11:50 | Avustralya A Ligi | Melbourne City - Adelaide United | My FootbALL Youtube / Arena Sport 2


13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Fenerbahçe - Kayserispor | FB TV

13:30 | Spor Toto 1. Lig | K.Karabükspor - Eskişehirspor | Bein Max 1

14:00 | U21 Süper Ligi | Beşiktaş - Bursaspor | BJK TV

15:00 | İspanya La Liga | Getafe - Celta Vigo | Bein Sports 3 / Türkmenistan Sport / SK 4 / Setanta Sports

15:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabah - Gabala | CBC Sport

15:30 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Manchester Utd. | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1 / Betfred TV / Futbol 1 Ukr

16:00 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - BB Erzurumspor | Bein Sports 1 / SK5 / Sport 2 isr. / Look Sport / Digi Sport 1 / Sport TV3 (Portugal)

16:00 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Antalyaspor | Bein Sports 2

16:00 | Spor Toto 1. Lig | Gençlerbirliği - Osmanlıspor | Bein Max 1

16:00 | Spor Toto 1. Lig | Adanaspor - Altay | Bein Max 2

16:35 | Alkaas U17 Futbol Turnuvası | Bayern Münih - Altınordu | Al Kaas Turnuvası Web TV

17:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - Hoffenheim | S Sport Plus / Match Futbol 2 / Setanta Sports+ / Eleven Sports 2

17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Hertha Berlin | S Sport Plus

17:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Sumqayit - Qarabag | CBC Sport

18:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - West Ham | beIN Max 2 / SK 5

18:00 | İngiltere Premier Lig | Huddersfield - Arsenal | Bein Sports 4 / SK 4 / H2

18:00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Bournemouth | S Sport / S Sport Plus / İRİB Varzesh / KTRK Sport / Match Futbol 1 / SK 2 / Kwese Sports / Futbol 2 Ukr

18:00 | İngiltere Premier Lig | Watford - Everton | Bein Max 1 / SK 6

18:15 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Real Madrid | Idman TV / Bein Sports 3 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / İRİB TV 3 / Türkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 1 /Setanta Sports / Eleven Sports 1

18:45 | Alkaas U17 Futbol Turnuvası | Suwon - Spartak Moskova | Al Kaas Turnuvası Web TV

19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Bursaspor | Bein Sports 1 / Digi Sport 3(Hun) / Look Sport (Rom) / Tring Sport 1 HD / beIN MAX10 (Fra)

19:00 | Fransa Ligue 1 | PSG - Bordeaux | Bein Sports 2 / Arena Sport 1 / TV 5 Monde

20:00 | İtalya Serie A | Fiorentina - Napoli | Bein Sports 4 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / KTRK Sport / Eleven Sports 2

20:30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Schalke 04 | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 3 / Eleven Sports 1

20:30 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Burnley | S Sport / S Sport Plus / Match Futbol 1 / SK 2 / Futbol 2 Ukr

20:30 | İspanya La Liga | Espanyol - Rayo Vallecano | Bein Sports 3 / Eleven Sports

20:30 | Hollanda Eredivisie | Heracles - Ajax | Ülke TV / SK6

20:30 | İngiltere Championship | Stoke - WBA | Bein Max 1 / SK 1

22:30 | İtalya Serie A | Parma - Inter | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / KTRK Sport

22:45 | İspanya La Liga | Girona - Huesca | Bein Sports 3 / Idman TV / SK 1

22:45 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - De Graafschap | Ülke TV

BASKETBOL
14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Mersin BB - Beşiktaş | Tivibu Spor

15:15 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep Basket - Sakarya BB | Tivibu Spor 2 / SK 3

16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - OGM Orman | Tivibu Spor

17:30 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - Türk Telekom | Tivibu Spor 2

20:00 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - İstanbul BB | Tivibu Spor / SK 4

01:00 | NBA | Utah Jazz - SA Spurs | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

04:00 | NBA | Boston Celtics - LA Clippers | NBA TV

04:30 | NBA | Houston Rockets - OKC Thunder | S Sport / S Sport Plus

VOLEYBOL
15:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Arhavi Bld. | Voleybol TV

15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Kula Bld. - Maliye Piyango | Voleybol TV

16:00 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray - Arkas | TRT Spor / Arena Sport 4

18:30 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray HDIS - Nilüfer Bld. | Voleybol TV

HENTBOL
17:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Ardeşen Gençlik - Kastamonu Bld. | Çay TV Rize

19:30 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Veszprem - Barcelona Lassa | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 4

Beğeniler: 67
Favoriler: 27
İzlenmeler: 1155
favori
like
share
MAIN-BOARD Tarih: 10.02.2019 14:40
Tebrikler!
Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.
Ödüllü Paylaşımlar