10 ŞUBAT PAZAR


TV DE BUGÜN SPOR



FUTBOL

13:00 | TFF 2. Lig | Şanlıurfaspor - Zonguldak | TRT Spor

13:00 | TFF 3. Lig | Elaziz Bld. - Kırşehir Bld. | TRT Kürdi

13:00 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Osmaniyespor | Altaş TV Ordu

13:00 | TFF 3. Lig | Batman Petrolspor - Velimeşespor | Spor72 Facebook sayfasi (spikerli)
13.00 | Azerbaycan Premier Ligi | Neftci - Kesla | CBC Sport
13:30 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Y.Malatyaspor | Bein Sports 1
13:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Afjet Afyonspor | Bein Max 1

13:30 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Elazığspor | Bein Max 2

13:30 | TFF 2. Lig | A.Selçukspor - Sivas Bld. | Kon TV

13:30 | TFF 2. Lig | Manisa BB - Etimesgut Bld. | Manisa BB Web TV

13:30 | TFF 2. Lig | Uşakspor - Sakaryaspor | TV 264 (Frekans: 12245 H (yatay) 27500

13:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Eyüpspor | Samsun Haberaks TV

14:00 | İspanya La Liga | Leganes - Real Betis | Bein Sports 2 / Idman TV / Match Futbol 3

14:30 | İtalya Serie A | Bologna - Genoa | Bein Sports 3 / KTRK Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / Eleven Sports 1

15.30 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabail - Zira | CBC Sport

16:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - A.Alanyaspor | Bein Sports 1

16:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - Adana Demirspor | Bein Max 1

16:30 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Leicester | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / KTRK Sport / Match Futbol 1 / SK 1

16:30 | İskocya Kupasi 1/8 final | Celtic - St. Johnstone | SK 3

16:30 | Belçika Pro League | Cercle Brugge - Club Brugge | S Sport Plus

17:00 | İtalya Serie A | Atalanta - SPAL | Bein Sports 2

17:00 | İtalya Serie A | Torino - Udinese | Arena Sport 1

17:00 | Fransa Ligue 1 | Montpellier - Monaco | Match Futbol 2 / Arena Sport 2

17:30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - Augsburg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Eleven Sports 2

18:15 | İspanya La Liga | Valencia - Real Sociedad | Bein Sports 3 / Turkmenistan Sport / Match Futbol 3

18:45 | Hollanda Eredivisie | Utrecht - PSV | Ülke TV

19:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Chelsea | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh / Match TV / Match Futbol 1 / KTRK Sport / SK 1

19:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Trabzonspor | Bein Sports 1 / Digi Turk UHD (4K) / SK 2 / Digi Sport 3 (Hun) / Sport 4 (Israil) / Bein Sports France 7 HD max

19:00 | Spor Toto 1. Lig | Denizlispor - Altınordu | Bein Sports Max 1

19:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - St.Etienne | Arena Sport 5

19:00 | Fransa Ligue 1 | Guingamp - Lille | Bein Max 2

20:00 | Almanya Bundesliga | Düsseldorf - Stuttgart | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga

20:00 | İtalya Serie A | Sassuolo - Juventus | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / Eleven Sports 1

20:00 | Belçika Pro League | Anderlecht - Zulte Waregem | S Sport Plus / Arena Sport 4

20:30 | İspanya La Liga | Sevilla - Eibar | Bein Sports 3 / Turkmenistan Sport / Match Futbol 3

20:30 | Portekiz Liga NOS | Benfica - Nacional | S Sport Plus / SK 3

22:30 | İtalya Serie A | Milan - Cagliari | Bein Sports 3 / KTRK Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / Eleven Sports 2

22:45 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Barcelona | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Turkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 1 / Eleven Sports 1

23:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Lyon | Bein Sports 4 / Match Futbol 1 / Arena Sport 1

23:00 | Portegiz NOS Lig | Feirense - Sporting Lizbon | SK 2

BASKETBOL
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe Beko - Büyükçekmece | Tivibu Spor 2 / SK 1

14:30 | İspanya Basketbol Ligi | Estudiantes - Morabanc Andorra | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 3

15:15 | Basketbol Süper Ligi | Anadolu Efes - Banvit | Tivibu Spor

16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | İstanbul Üni. - Fenerbahçe | FB TV

17:30 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2

21:30 | İspanya Basketbol Ligi | Real Madrid - Baskonia | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 3

23:00 | NBA G-League | Oklahoma Blue - SB Lakers | NBA TV

23:30 | NBA | Philadelphia 76ers - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

02:00 | NBA | Sacramento Kings - Phoenix Suns | S Sport / S Sport Plus

03:30 | NBA | Atlanta Hawks - Orlando Magic | NBA TV

VOLEYBOL
14:00 | TVF Efeler Ligi | Beşiktaş - Beylikdüzü | Voleybol TV

15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Aydın BB - Fenerbahçe Opet | Yayın belli diyil

16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Bornova AL - Beşiktaş | Voleybol TV

16:00 | TVF Efeler Ligi | Karayolları - Eczacıbaşı | TRT Spor

20:00 | Erkekler Voleybol İtalya Kupası | Final | Spor Smart / Smart Spor HD

HENTBOL
16:00 | Hentbol Kadınlar Challenge Cup | Yenimahalle Bld. - RG Canaria | Hentbol Web TV

BUZ HOKEYİ
14.00 Avrupa turu. Rusya - Cekya Match TV / Match Iqra / Varzish Sport

20:30 | NHL | Nashville Predators - St.Louis Blues | FOX Sports HD

ESPOR
12:45 | FIFA eWorld Cup | Çeyrek Finaller | Bein Sports 4

13:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galatasaray ES - Bursaspor ES | LoLespor youtibe

14:25 | FIFA eWorld Cup | Yarı Finaller | beIN Sports Haber

15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Royal Youth - Beşiktaş ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | 1907 Fenerbahçe - Galakticos | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

17:35 | FIFA eWorld Cup | Final | Bein Sports 4

Beğeniler: 44
Favoriler: 18
İzlenmeler: 759
favori
like
share