Giriş
Giriş
Üye Ol
Main-Board
Gündem
Giriş
Giriş
Üye Ol
Ana Sayfa
TV ve Magazin
TV Günlük Spor Program Yayın Akışı ( 16 Şubat Cumartesi )
TV Günlük Spor Program Yayın Akışı ( 16 Şubat Cumartesi )
799
Son güncelleme: 16.02.2019 12:06
eerol73
16 ŞUBAT CUMARTESİ
TV DE BUGÜN SPOR
FUTBOL
11:00 | U21 Süper Ligi | Bursaspor - C.Rizespor | Bursaspor Youtube
12:00 | U21 Süper Ligi | Fenerbahçe - Konyaspor | FB TV
11:50 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - WS Wanderers | My FootbALL Youtube
13:30 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Ankaragücü | Bein Sports 1
13:30 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Adana Demirspor | Bein Max 2
13:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Balıkesirspor | Bein Max 1
13:30 | TFF 2. Lig | Ankara Demir - Samsunspor | TRT Spor
13:30 | TFF 2. Lig | Manisa BB - Tarsus İY | Manisa BB Web TV
14:00 | Hazırlık Maçı | Newcastle - CSKA Moskova | CSKA Moskova Youtube / Match TV
14:00 | Avustralya A Ligi | Perth Glory - Brisbane Roar | My FootbALL Youtube / Arena Sport 4
14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Keşla - Sumqayıt | CBC Sport
15:00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Levante | Bein Sports 2 / SK 2
15:30 | İngiltere EFL League 1 | Southend Utd. - Portsmouth | Bein Sports 3 / SK HD
15:30 | İngiltere FA Cup | Brighton - Derby Country | Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 3
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - Ç.Rizespor | Bein Sports 1
16:00 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Boluspor | Bein Max 1
16:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Zira - Neftçi Bakü | CBC Sport
17:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Freiburg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Eleven Sports 2
17:30 | Almanya Bundesliga | Stuttgart - Leipzig | S Sport+ / Turkmenistan Sport / Match Futbol 2 / Eleven Sports 1
18:00 | İngiltere Championship | Aston Villa - WBA | Bein Sports 3
18:00 | İngiltere Championship | Wimbledon - Miliwal | Match Futbol 1 / SK 3
18:15 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Atletico Madrid | Bein Sports 2 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 3 / SK 1
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Konyaspor | Bein Sports 1 / SK 4 / Look Sport Rom / Digi Sport 3 Hun / beIN SPORTS MAX 9 France
19:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Amiens | Bein Sports 4 / Arena Sport 3
20:00 | İtalya Serie A | Cagliari - Parma | Bein Sports 3 / Turkmenistan Sport / KTRK Sport / Arena Sport 2 / Match Futbol 2
20:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - Werder Bremen | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Match Futbol 3 / Eleven Sports 2
20:30 | İngiltere FA Cup | Newport - Manchester City | Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / SK 1 / Eleven Sports 1
20:30 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Leganes | Bein Sports 2 / CBC Sport / SK HD
21:45 | Hollanda Eredivisie | Heerenveen - PSV | Ülke TV
22:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Nantes | Bein Sports 4 / Match TV / Arena Sport 3
22:00 | Fransa Ligue 1 | Angers - Nice | Arena Sport 5
22:30 | İtalya Serie A | Atalanta - Milan | Bein Sports 3 / KTRK Sport / Arena Sport 2 / Match Futbol 2 / Eleven Sports 1
22:45 | İspanya La Liga | Barcelona - Valladolid | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Turkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 1
23:30 | Portegiz NOS Ligi | Porto - Setubal | SK 3
BASKETBOL
14:00 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe 1907 - TSK | FB TV
16:00 | TBF Erkekler Türkiye Kupası | Anadolu Efes - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor / SK 1
19:00 | TBF Erkekler Türkiye Kupası | Fenerbahçe Beko - Türk Telekom | Tivibu Spor
21:00 | İspanya ACB Kral Kupası | Barcelona Lassa - Tenerife | Spor Smart / Smart Spor HD
23:30 | İspanya ACB Kral Kupası | Real Madrid- Joventut Badalona | Spor Smart / Smart Spor HD
04:00 | NBA All-Star | Yetenek Yarışması | NBA TV / S Sport / S Sport Plus / SK 1
04:00 | NCAA | Kentucky - Tennessee | S Sport Plus
04:45 | NBA All-Star | 3 Sayı Yarışması | NBA TV / S Sport / S Sport Plus
05:30 | NBA All-Star | Smaç Yarışması | NBA TV / S Sport / S Sport Plus
VOLEYBOL
14:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Afyon Bld. | Voleybol TV
16:00 | TVF Efeler Ligi | Arkas - İnegöl Bld. | TRT Spor
17:00 | TVF Efeler Ligi | Arhavi Bld. - Fenerbahçe | Yayın Yok
HENTBOL
15:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Muratpaşa Bld. - Yenimahalle Bld. | Çay TV Rize
16:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Mogaz - Maliye Piyango | Hentbol Web TV
19:30 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Vardar - Veszprem | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 4
BOKS
21:55 | Boks Gecesi | L.Bunn - V.Polyakov | DMAX
22:30 | Boks Gecesi | A.Baraou - C.Molina | DMAX
23:30 | Boks Gecesi | Anthony Yiğit - M.Khalladi | DMAX
Batut Jimnastik. Dunya Kupasi 09.00, 13.30, 17.30 Idman TV
#16.02.2019 12:06
0
0
0
TV Günlük Spor Program Yayın Akışı ( 16 Şubat Cumartesi ) Konusuna Benzer Konular
Kız Çocuklarına Spor ve Klasik Ayakkabılar
23.03.2009
Sat-1 da Virus Program Test
14.04.2004
İstanbul BB - Bursaspor Spor Toto Süper Lig 7. Hafta
18.08.2010
Naklen yayın ihalesi 15 Temmuz da...
08.07.2004
Naklen Yayın Sözleşmesi Yarın İmzalanıyor
19.07.2004
Plastik Gıda Ambalajı
16.02.2019 12:06
Main-Board 2004 - 2023
Bugün
Aramalar
Üyeler
Toplist
Hakkımızda
Kurallar
İletişim
Kocaeli Su Tesisatçısı
Adapazarı Duşakabin