10 MART PAZAR


TV DE BUGÜN SPOR




FUTBOL

12:30 | U15 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Galatasaray | FB TV

13:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qabala - Sebail | CBC Sport

13:30 | Spor Toto Süper Lig | A.Alanyaspor - BB Erzurumspor | Bein Sports 1

13:30 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
13:30 | U14 Gelişim Ligi | Galatasaray - Fenerbahçe | GS TV

14:00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Real Betis | Bein Sports4 / SK 2 / Eleven Sports 2

14:30 | İtalya Serie A | Bologna - Cagliari | Bein Sports beIN Connect / Turkmenistan Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / Eleven Sports 1 / Setanta Sports

14:30 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Amedspor | Çay TV

14:30 | TFF 3. Lig | Batman Petrolspor - Yomraspor | Spor72 Facebook sayfası (spikerli)

14:30 | TFF 3. Lig | Osmaniyespor - Karşıyaka | ORT Haber Osmaniye

14:30 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Düzcespor | Altaş TV Ordu

14:30 | TFF 3. Lig | Ofspor - Van BB | TRT Kürdi

15:00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Burnley | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1 / KTRK Sport / Canal+Sport 2

15:00 | TFF 2. Lig | Manisa BB - A.Selçukspor | Manisa BB Web TV

15:00 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Hacettepe | Kanal 16

15:00 | TFF 2. Lig | Kastamonuspor - Samsunspor | Haberaks TV

15:00 | İngiltere Championship | Birmingham - Aston Villa | Bein Sports 3 / SK 3 / Eleven Sports 3 / Sport 2 İsrael

15:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Sumqayıt - Neftçi Bakü | CBC Sport

15:30 | U16 Gelişim Ligi | Galatasaray - Fenerbahçe | GS TV

16:00 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Kayserispor | Bein Sports 1

16:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Kasımpaşa | Bein Sports 2

16:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - Altınordu | Bein Sports Max 1

16:00 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Adanaspor | Bein Sports Max 2

16:30 | Hollanda Eredivisie | Vitesse - Feyenoord | TVT / Sport 4 İsr.

17:00 | İtalya Serie A | Frosinone - Torino | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 2

17:00 | İtalya Serie A | Inter - SPAL | Bein Sports 3 / Match Futbol 2 / QazSport / Turkmenistan Sport / Arena Sport 1 / Eleven Sports 2 / Setanta Sports

17:00 | İtalya Serie A | Sampdoria - Atalanta | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 3 / Eleven Sports 1

17:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Lille | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 4

17:05 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Wolves | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / SK 1 / KTRK Sport / Canal+Sport 2

17:30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - Nürnberg | S Sport Plus / S Sport 2 / Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4 / Sport 3 İsrail

18:15 | İspanya La Liga | Girona - Valencia | Bein Sports 4 / CBC Sport / Match Futbol 2 / SK 3 / nSport+

18:45 | Hollanda Eredivisie | Ajax - Fortuna Sittard | TVT / SK4 / Sport 4 İsr.

19:00 | Rusya Premier Ligi | Dinamo Moskova - Spartak Moskova | Match TV / Match Premier

19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Konyaspor | Bein Sports 1 / Digi Sport 2 Hun / beIN Sports France 10 HD Max

19:00 | Spor Toto 1. Lig | Gençlerbirliği - Altay | Bein Sports Max 1

19:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Caen | Bein Sports beIN Connect

19:30 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Manchester Utd. | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / SK 1 / KTRK Sport / Canal+Sport 2 / Sport 1 İsrail

20:00 | Almanya Bundesliga | Hannover - Leverkusen | S Sport Plus / S Sport 2 / QazSport / Sport 3 İsrael / Canal+Sport

20:00 | İtalya Serie A | Sassuolo - Napoli | Bein Sports 2 / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / Eleven Sports 1 / Setanta Sport+

20:00 | Belçika Pro League | Anderlecht - Kortrijk | S Sport Plus / Arena Sport 5

20:30 | İspanya La Liga | Sevilla - Real Sociedad | Bein Sports 3 / CBC Sport / SK 3 / Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4 / Setanta Sports

20:30 | İspanya La Liga | Levante - Villarreal | Bein Sports 4 / nSport+

22:00 | MLS | NY Red Bull - DC United | Arena Sport 4

22:30 | İtalya Serie A | Fiorentina - Lazio | Bein Sports 3 / Match TV /Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / KTRK Sport / Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4 / Setanta Sport+

22:45 | İspanya La Liga | Valladolid - Real Madrid | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / QazSport / Match Futbol 2 / SK 3 / Canal+Sport 2

23:00 | Portekiz Liga NOS | Feirense - Porto | S Sport 2 / Sport 1 İsr. / Sport 1 Ukr

23:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Nice | Bein Sports 4 / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / 5 Live İsrael

00:00 | MLS | Atlanta Unt - Cinninati | Arena Sport 3

BASKETBOL
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Klj | Tivibu Spor 2 / SK 1 / SportKlub (Polonya)

14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çukurova Basket - Mersin BB | Tivibu Spor

15:15 | Basketbol Süper Ligi | Büyükçekmece - Gaziantep Basket | Tivibu Spor 2 / SK HD / SportKlub (Polonya)

17:30 | Basketbol Süper Ligi | Darüşşafaka - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor

19:00 | NBA | Detroit Pistons - Chicago Bulls | S Sport Plus

20:00 | NBA G-League | Maine Red Claws - Westchester | NBA TV

21:30 | İspanya Basketbol Ligi | Iberostar Tenerife - Gran Canaria | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 3

22:30 | NBA | Philadelphia 76ers - Indiana Pacers | S Sport / S Sport Plus / SK HD

02:00 | NBA | Dallas Mavericks - Houston Rockets | NBA TV

VOLEYBOL
14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Karayolları | Voleybol TV

14:00 | TVF Efeler Ligi | Tokat Plevne - Maliye Piyango | TRT Spor / Arena Sport 2

17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - Beylikdüzü | Voleybol TV

19:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Galatasaray HDIS - THY | Voleybol TV

BUZ HOKEYİ
00:00 | NHL | Florida Panthers - Detroit R.Wings | FOX Sports HD

02:30 | NHL | Pittsbourg - Boston | Setanta Sport

SNOOKER
15:55 | Snooker Oyuncular Şampiyonası - Final | R.Osullivan - N.Robertson | Eurosport 2

21:55 | Snooker Oyuncular Şampiyonası - Final | R.Osullivan - N.Robertson | Eurosport


Beğeniler: 35
Favoriler: 12
İzlenmeler: 580
favori
like
share