13 MART ÇARŞAMBA


FUTBOL


15:30 | Sırbıstan 1. Lig | Titograd - Sutjeska | Arena Sport 1


16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Midtjylland - Manchester Utd. | UEFA.tv Youtube / Polsat Sport Premium 1 HD


17:30 | Sırbıstan Kupasi | Napredak - Partizan | Arena Sport 1

17:45 | Hazırlık Maçı | Empoli - Ascoli | Laola1 Web TV

19:45 | Hazırlık Maçı | Parma - Venezia | Laola1 Web TV

20:00 | UEFA Gençlik Ligi | Chelsea - Montpellier | UEFA.tv Youtube / Polsat Sport Premium 2 HD / Match Futbol 2

20:00 | Sırbıstan Kupasi | Kızılyıldız - Radnik | Arena Sport 1

20:00 | Polonya Kupası | Rakow - Legia W. | Polsat Sport / Arena Sport 5

20:30 | Hollanda Eredivisie | Ajax - Zwolle | TVT / Polsat Sport News HD / SK 6/ Sport 2 Israel

22:45 | İngiltere Championship | Norwich City - Hull City | Bein Sports 4

23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Liverpool | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / İRİB TV 3 / Match TV / Match Futbol 3 / QazSport / 5 Plus İsrail / Polsat Sport Premium 1 HD / TVP Sport / M4 Sport / RTS Deux HD / RSI LA 2 HD /SRF Zwei HD / RAI 1 / RTS1

23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Barcelona - Lyon | Bein Sports 1 / Idman TV / IRIB Varzesh / Arena Sport 1 / Polsat Sport Premium 2 / Qazaqstan TV / 5 Sport İsrael

01:15 | Copa Libertadores | | San Lorenzo - Atletico Junior | Arena Sport 2 / Sport 2 İsrail / Match Futbol 2

01:15 | Copa Libertadores | Cruzeiro - Deportivo Lara | Sport 4 İsrail

03:30 | Copa Libertadores | River Plate - Palestino | Arena Sport 2

03:05 | CONCACAF Kuzey Amerikanin Şampiyonlar Ligi. Ceyrekfinal | Atlanta - Monterrey | SK 3

BASKETBOL
19:00 | NCAA | NC State - Clemson | S Sport 2

20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Banvit - Brose Bamberg | Tivibu Spor / Arena Sport 3

20:30 | FIBA Europe Cup | Pınar Karşıyaka - Ventspils | FIBA TV Youtebe

22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Iberostar Tenerife - Promitheas BC | FIBA ŞL Youtube / Arena Sport 2

22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Murcia - Antwerp Giants | FIBA ŞL Youtube

22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Virtus Bologna - Le Mans Basket | Tivibu Spor 2

02:00 | NCAA | Butler - Providence | FOX Sports HD

02:30 | NBA | Miami Heat - Detroit Pistons | NBA TV

04:30 | NBA | Houston Rockets - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

04:30 | NCAA | Depaul - St.Johns | FOX Sports HD

VOLEYBOL
14:00 | TVF Kadınlar Kupa Voley | Karayolları - Aydın BB | Voleybol TV

19:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Dinamo Moskova - Vakıfbank | Spor Smart / Smart Spor HD / SK 3 / Match Strana

20:30 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Scandicci - Fenerbahçe Opet | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82 / Canal+Sport 2

22:30 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Imoco Conegliano - Eczacıbaşı | Spor Smart / Smart Spor HD / SK 4 / Canal+Sport

Beğeniler: 39
Favoriler: 16
İzlenmeler: 664
favori
like
share