14 MART PERŞEMBE


TV DE BUGÜN SPOR



FUTBOL

18:15 | Polonya Kupasi | Puszcza N - Miedz Legnica | Arena Sport 3

UEFA AVRUPA Ligi

20:55 | Krasnodar - Valencia (1-2) | Bein Sports 4 / CBC Sport / Match TV / Match Premier / Arena Sport 3 / Polsat Sport Premium 3 HD

20:55 | Dynamo Kyiv - Chelsea (0-3 ) | Bein Sports 1 / Idman TV / Varzish Sport HD / QazSport / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / BNT 3 HD / Polsat Sport Premium 2 HD / Sport 4 İsrael
20:55 | Salzburg - Napoli (0-3) | Bein Sports 2 / Arena Sport 2 / Match Futbol 2 / Polsat Sport Premium 1 HD / Sport 1 İsrael / Sport 2 İsrael

23:00 | Arsenal - Rennes (1-3) | Bein Sports 2 / CBC Sport / Arena Sport 2 / BNT 1 / QazSport / Match Futbol 1 / Polsat Sport Premium 2 HD / RMC Story ( Fransa) / Sport 1 İsrael / Sport 2 İsrael

23:00 | Inter - Eintracht Frankfurt (0-0) | Bein Sports 1 / Idman TV / Varzish Sport HD / Qazaqstan TV / Match Futbol 2 / Polsat Sport Premium 1 HD / RTL ( Almanya) / TV8 İtalya

23:00 | Slavia Prag - Sevilla (2-2) | Bein Sports 4 / BNT 3 HD / Polsat Sport Premium 4 HD / Match Futbol 3 / Arena Sport 3

23:00 | Benfica - Dinamo Zagreb (0-1) | Arena Sport 1 / Polsat Sport Premium 5 HD

23:00 | Villarreal - Zenit (3-1) | Match TV / Match Premier / Arena Sport 4 / Polsat Sport Premium 3 HD

01:00 | Copa Libertadores | Penarol - San Jose | Arena Sport 2 / Sport 2 Israel

03:00 | Copa Libertadores | Atletico Paranaense - CJ Willstermann | Arena Sport 3 / Match Futbol 2

03:05 | CONCACAF Kuzey Amerikanin Şampiyonlar Ligi. Ceyrekfinal | Kansas City - Cai Chorrera | SK 3

BASKETBOL
18:00 | Eurocup Kadınlar 1/4 Final | Çukurova Basket - Famila Schio | FIBA TV Youtebe

20:00 | THY Euroleague | Khimki - Real Madrid | Bein Sports Max 1 / SK HD / 5 STARS Israel / Match Strana / 5 Live İsrael

21:00 | THY Euroleague | Zalgiris - Bayern Munih | Bein Sports 3 / SK1 / 5 Live İsrael

22:05 | THY Euroleague | Maccabi Fox - Anadolu Efes | Bein Sports Haber / SK HD / 5 Sport Israel

22:45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Olympiacos | Bein Sports Max 1 / SK 3 / 5 STARS Israel

23:30 | THY Euroleague | Gran Canaria - Darüşşafaka | Bein Sports 3 / SK 2

02:30 | NBA | Boston Celtics - Sacramento Kings | NBA TV

03:00 | NBA | Toronto - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

JIMNASTIK
14:45 Dunya Kupasi Idman TV

Beğeniler: 39
Favoriler: 16
İzlenmeler: 663
favori
like
share