Sözleşmesi yenilenmesine rağmen görevine son verilen ve Florya’dan gözyaşlarıyla ayrılan Erik Gerets’in önceki gün yaptığı açıklamalar, Sarı-Kırmızılı taraftarın takdiri topladı. Belçikalı hoca, “Galatasaray yerinde ve çok kaliteli transferler yaptı. Yeni sezonu kan kaybetmiş Fenerbahçe’nin önünde bitireceklerdir. 5 maçlık cezayı içime sindiremiyorum. Fenerbahçe böyle cezalara itirazında indirim alıyordu, umarım bizimkiler de itiraz etmiştir” demişti.‘10 numara insan’

Taraftarların yaptığı yorumlarda Gerets’in bu sözlerine destek çıkıp, “Helal olsun, vefalı adammış” yönünde ifadeler kullandı. işte bu yorumlardan bazıları: “Gerets sen babacan bir adamsın, takımda kalmanı isterdik... Vefalı adammış, ayrıldıktan sonra bile Galatasaray’ı kendi takımıymış gibi düşünüyor, helal olsun... Helal olsun sana, 10 numara insan Gerets... Seni unutmayacağız... Gerets’e bu kadro verilseydi, açık ara şampiyon yapardı, bravo..."

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 320
favori
like
share
ZeuS Tarih: 28.06.2007 14:38
Fener macında ki o duruşu iLe Taraftarın gönlünü kazanmıştı..taraftar onu cok sevmişti ama oda diğerleri gibi yönetimin qazabına uğradı..

FreddyKrueger Tarih: 28.06.2007 12:17
[COLOR=#c0ccf4]Çok DeLikanLı Biriydi, Adam Gibi Adamdı Ama YönetiCiLerimizin Kurbanı oLdu...

Umarım Çok Ba$arıLı oLur...