15 MART CUMA


TV DE BUGÜN SPOR


FUTBOL
14:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Kura Çekimi | Eurosport / beIN Sports Haber / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / beIN Sports MENA News HD / EuroSport / EuroSport 1 Almanya / Futbol 1 Ukr / SKY Sport News (Alm) / Futbol 1 Ukr / M4 Sport HD / UEFA.tv
15:00 | UEFA Avrupa Ligi | Kura Çekimi | Eurosport / beIN Sports Haber / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / beIN Sports MENA News HD / EuroSport / EuroSport 1 Almanya / Futbol 1 Ukr / SKY Sport News (Alm) / Futbol 1 Ukr / UEFA.tv

15:45 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabail - Qarabağ | CBC Sport

18:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Neftçi - Qabala | CBC Sport

19:00 | Spor Toto 1. Lig | Eskişehirspor - Altınordu | Bein Sports Max 2

20:00 | Hırvatistan Ligi | İnter Z. - İstra | Arena Sport 3

20:00 | Sırbıstan Ligi | Backa - Dinamo V | Arena Sport 1

20:30 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Sivasspor | Bein Sports 1 / SK HD / Tring Sport 1 HD / Sport 2 İsrael

20:30 | Almanya Bundesliga 2 | Heidenheim - Union Berlin | Eleven Sports 1 / Sport 1 Israel

21:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Toulouse | Arena Sport 4

22:00 | Fransa Ligue 2 | Niort - Metz | Bein Sports beIN Connect

22:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Freiburg | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / Varzish Sport / Eleven Sports 1 / Sport 1 İsrail / Setanta Sports+ / Match Futbol 3

22:30 | İtalya Serie A | Cagliari - Fiorentina | Bein Sports Max 2 / KTRK Sport / Arena Sport 1 / Eleven Sports 2 / Setanta Sports / Match Futbol 2 / Futbol 2 Ukr

22:30 | Polonya Ligi | Lech Poznan - Gornik Z | Canal+Sport

22:45 | Fransa Ligue 1 | Lille - Monaco | Bein Sports 2 / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 3

22:45 | İngiltere EFL League 1 | Doncaster - Barnsley | Bein Sports beIN Connect / SK3 / Sport 2 Israel /

23:00 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Levante | Bein Sports beIN Connect / CBC Sport / SK HD / Canal +Sport 2

23:30 | Portegiz NOS Liga | Sporting - Santa Clara | SK 2 / Sport 1 Ukr.

BASKETBOL
20:00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Panathinaikos | Bein Sports Max 1 / SK 4 / Match Iqra / Match Strana

20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Barcelona Lassa | Bein Sports 3 / SK 2 / Digi Sport 3

22:30 | THY Euroleague | Baskonia - Buducnost | Bein Sports Max 1

01:30 | NCAA-Big East Yarı Final | Xavier - Villanova | FOX Sports HD

02:00 | NBA | Detroit Pistons - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus / Canal +Sport

03:00 | NBA | Miami Heat - Milwaukee Bucks | NBA TV

03:30 | NBA G-League | Texas Legends - AC Clippers | NBA G-League Twitch

04:00 | NCAA-Big East Yarı Final | Marquette - Seton Hall | FOX Sports HD

VOLEYBOL
15:00 | TVF Erkekler Kupa Volley Ceyrekfinal | Galatasaray - Tokat Plevne | TRT Spor / Arena Sport 2

18:30 | TVF Erkekler Kupa Volley Ceyerkfinal | Arkas - Fenerbahçe | Yayın Belli Diyil

TENİS
04:30 | WTA Indian Wells | B.Andreescu - E.Svitolina | Bein Sports 3 / Varzish Sport
UEFA.tv



Beğeniler: 41
Favoriler: 14
İzlenmeler: 688
favori
like
share